Wpis z mikrobloga

Debiuty w trójboju siłowym

W sobotę miałem debiut jako trener w całym trójboju(wcześniej to były tylko starty w jednym lub w dwóch bojach), przygotowywałem swojego podopiecznego jednak pomagałem też innym świeżakom. Grzesiek kilka miesięcy temu zapytał na wykopie o trenera trójboju i ktoś polecił mu mnie. Współpracę zaczęliśmy w połowie kwietnia, wyniki na ten czas wynosiły siad ok 180-185, wyciskanie 105 i martwy ciąg 200kg przy wadze ok 90kg. Skupiliśmy się na budowie masy mięśniowej co zajęło zdecydowanie większość makrocyklu treningowego. Trening był oparty o metodę blokową z mocną autoregulacją i indywidualnym podejściem(zmiany w planie były dokonywane po każdym raporcie). Niestety nie wszystko było idealne, przez te kilka miesięcy Grzesiek spędził 50 dni w kwarantannie w tym 20 dni na 6 tygodni przed zawodami co na pewno wpłynęło negatywnie na wynik. Ostatecznie w sobotę zrobił 210kg w przysiadzie, 110kg w wyciskaniu(115kg treningowo) i 225 w martwym ciągu(240kg podniesione ale spalone na filmie)przy wadze ok 100kg w wieku 17 lat co dało mu 3 miejsce w kategorii j18 93+. Następnym celem jest 250kg na iron deadlift league(jeżeli nie zamkną siłowni) oraz zwiększanie masy mięśniowej w szczególności na górze ciała.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą pisz na pw( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #trojboj
Darksed - Debiuty w trójboju siłowym

W sobotę miałem debiut jako trener w całym tr...
  • 17
  • Odpowiedz
Jaki zabieg okoliczności, jeszcze dziś czytałem wpis o tym napisie "zamienię syna trójboistę na córkę, może być #!$%@?"
  • Odpowiedz