Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?, że 80% chudnięcia i budowania sylwetki to dieta... To jest w #!$%@? trudne - liczenie tych makroskładników, jakieś wyliczanie kalorii, #!$%@? jestem u rodziny, skąd mam wiedzieć co i kiedy ma jakie kalorie? Dostaję kotleta z ziemniakami i surówką to jem. Nie #!$%@? słodyczy, żadnych ciast, nie podjadam, na śniadanie robię sobie jajko, chleb i pomidor, ewentualnie jako alternatywa to jogurt z musli i papryka.
Tymczasem czytam ten tag #dieta i mnie jasny gwint strzela, że wszyscy mają jakąś "tajną wiedzę" i mają bekę z takich jak ja.
Dobra #!$%@? - wyżaliłem się - pora na cardio 60 minut (miała być przerwa, ale mnie coś strzela jak nie poćwiczę).
#mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem #zalesie
  • 9
@Meferius: jak jesteś na święta urodziny to nie przejmuj się specjalnie ważne żeby większość roku trzymać a tak to proste wagę kuchenną kup no i w niektórych aplikacjach masz jakieś gotowe rzeczy typu kotlet drobiowy i se wazysz tylko no i powinno być w miarę makro podobne, ewentualnie se możesz sam doliczać składniki wchodzące w skład kotleta czy czegoś tam, ziemniaki no to podobnie kładziesz talerz na wagę tarujesz i nakładasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meferius: kolego, przecież to liczenie i wbicie w fitatu to jest 5 minut dziennie. Dieta i chudnięcie jest mega proste, przy założeniu że jesteś skrupulatny.
@Meferius: kolego, przecież to liczenie i wbicie w fitatu to jest 5 minut dziennie. Dieta i chudnięcie jest mega proste, przy założeniu że jesteś skrupulatny.


@Minetqa nie wiem czy troszkę nie prezesasz z tym 5 minut. Przy założeniu, że je się kilka potraw i zapętla cykl to może. Ale jak się chce regularnie gotować coś nowego i być skrupulatnym to z pól godziny dziennie zajdzie na ważenie i klepanie tego do
@Meferius No niestety, nie ma drogi na skróty. Musisz ważyć to co jesz i wpisywać w apke, kalorie będą się mniej więcej zgadzać. Zależy też od celu - jak chcesz schudnąć to musisz być w deficycie
To jest w #!$%@? trudne - liczenie tych makroskładników, jakieś wyliczanie kalorii, #!$%@? jestem u rodziny, skąd mam wiedzieć co i kiedy ma jakie kalorie?


@Meferius: to w #!$%@? łatwe. I po #!$%@? liczysz kalorie. Najwazniejsze to co jesz i jaka jest tego jakosc i ogolne makro.
Skoncz #!$%@?, zrob 15 minut porzadnych interwałow i luz.