Wpis z mikrobloga

@yoshi314: generalnie ja jestem raczej wyluzowany więc stres bym wykluczył, zazwyczaj mam koszulki, które są luźne więc aż takiego problemu nie ma, natomiast ostatnio miałem koszule i po kilku tańcach ogromna plama na plecach.
@pepepanpatryk: To powiem Ci coś, co Ci się potencjalnie do niczego nie przyda.
Swego czasu miałem podobny problem. Szedłem na kurs i nieraz w połowie wychodziłem aby zmienić koszulkę bo czułem się strasznie niekomfortowo. Próbowałem paru domowych sposobów i tak średnio to działało.
Rozwiazanie przyszło z czasem i opanowaniem lepszej techniki tanecznej.
Nie wiem czego się uczysz, ja ćwiczylem taniec towarzyski i salsę. Dwie kompletnie odmienne techniki taneczne, ale w obu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venomik: tyle ze on ma tez problem jak siedzi i pije herbate...
@pepepanpatryk: najpierw sie przebadaj, a pozniej blokery, ktore raczej nie sa zbyt zdrowe. Przy nadczynnosci tarczycy, np w chorobie hashimoto wystepuje nadmierna potliwosc, to tez moze byc objaw cukrzycy. Jesli nigdy tak nie miales jak teraz to imho lepiej sie przebadac
tyle ze on ma tez problem jak siedzi i pije herbate...


@anussatanus: O rety, dzięki :D
Zobaczyłem tag 'taniec' otwierając powiadomienie i za szybko rzuciłem się do odpowiadania ;)
Bo jednym z polecanych sposobów aby trochę ograniczyć potliwość była wlasnie zamiana zimnych plynow na kursie na coś cieplego, na przykład herbatę ;)
@pepepanpatryk nie jest to rozwiązanie, ale przynajmniej częściowe zamaskowanie problemu: używaj koszulek termoaktywnych. Takich jakich używają biegacze. Raz, że są przewiewne dwa nie nasiąkają potem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepepanpatryk: Ogólnie leku na potliwość nie ma jednak można stosować leki, których efektem ubocznym jest zmniejszenie lub nawet spore ograniczenie potliwości, przypomnij mi się na PW to podam Ci nazwy leków po powrocie na mieszkanie