Wpis z mikrobloga

@paranoid18: Ludzie wchodzą na mój profil i minusują wszystko, pisali pod moimi postami na mikro, wcześniej tak nie wyglądały moje komentarze, dostaje też pogróżki i życzenia śmierci w prywatnych wiadomościach. Największym jednak problemem jest organizatorka ( która podkręca gównoburze) i OP, bo posiadają moje dane. Liczę jednak, że nie rozkręcą tego dalej, nie mam jednak na to żadnego wpływu.
Ludzie wchodzą na mój profil i minusują wszystko, pisali pod moimi postami na mikro, wcześniej tak nie wyglądały moje komentarze, dostaje też pogróżki i życzenia śmierci w prywatnych wiadomościach. Największym jednak problemem jest organizatorka ( która podkręca gównoburze) i OP, bo posiadają moje dane. Liczę jednak, że nie rozkręcą tego dalej, nie mam jednak na to żadnego wpływu.


@EmiliaByun: Zbierasz co zasiałaś. Zamiast być uparta jak osioł, odpuść i wyciągnij z
@myszczur:

Klasyczne robienie z siebie ofiary. Odwraca kota ogonem i prawdopodobnie wymyśla jakieś bzdury. To częste wśród wszelakich celebrytów, który najpierw sieją wiatr, ale gdy nadchodzi burza to ,,ja i moja rodzina dostajemy pogróżki i życzą nam śmierci".

Umm, ciekawe tylko dlaczego nikt nigdy tych pogróżek nie ujawnia. Idę o zakład, że @EmiliaByun teraz też tego nie zrobi ( ͡º ͜ʖ͡º)