Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Twój stary pewnie tez jest niezłym bialorycerzem bo nie pogonił starej, co? XD tfu na was

@Janusz_z_Rivii: Ojoj, boli, boli, nie kłuj mnie mości rycerzu swoim nieprzeciętnie krótkim mieczykiem
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Ktoś się starał dał coś specjalnie zrobionego dla niej, ty piszesz na to śmieci? Ale ty musisz być płytki, jesteście oboje siebie warci. Zobacz tez jaki ona zrobiła komuś prezent, zestaw old spice i paczkę kart pilkarkisch. Zgłaszając się do tego mila świadomość ze ma być to coś symbolicznego, a nie nowe lambo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Boli mnie ze w dzisiejszych czasach byle kto ma dostęp do internetu i prawo głosu.

@Janusz_z_Rivii: Ja też nie czuję się komfortowo z faktem że możesz korzystać z internetu, no ale cóż, najwyraźniej nie ma znaczenia czy ma się jaja czy nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Simple-Man:

też tak robicie, że jak ktoś was w----i na wykop.pl to wchodzicie w jego profil, zostawiacie notatkę "śmieć" a potem minusujecie każdy jego komentarz? Ja to minusuję wszystko, nieważne czy typ ma 14/88 czy 9000 komentarzy, skrupulatnie minusuję każden jeden. Co k---a myślałeś, ze jak jesteś w neciku to jesteś bezpieczny, śmieciu? Wszędzie cię znajdę. Nawet nie wiesz skąd przyszedł cios. "Kurczę, napisałem taki mądry i świetnie uargumentowany komentarz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale robić z tego aferę drugi dzień pod rząd i grozić jej śmiercią to też trzeba mieć ostre zaburzenia.


@pianinka: pokazała już te rzekome groźby? XD

PS: z rzędu*
  • Odpowiedz
@alcest:
To może przejrzyj sobie komentarze jakie dostawałam, nie zamierzam dla was specjalnie robić kompilacji. Nawoływanie do pisania skarg na mnie do uczelni i sugerowanie, że straszę ludzi bronią też sobie wymyśliłam? Plus masa komentarzy o podanie moich danych, ciekawe po co?
  • Odpowiedz
@Waspin:

I to wcale nie jest bezpośrednia ,,groźba / pogróżka" wysłana na priv ;] A to mała kłamczuszka.
@EmiliaByun jest prawdopodobnie z tych lasek, o których często są znaleziska na głównej z płomieniem... OŁ WAIT XD Dotyczące fałszywych pomówień lub oskarżeń względem ex faceta / męża o g---t czy p-----c :/

Już naprawdę walić jej bezczelność. Też do najmilszych ludzi na świecie nie należę, ale gdy widzę już te
  • Odpowiedz
@EmiliaByun nie mialas wplywu, dobre xD odwalasz maniane, nie szanujesz ludzi, jestes pazerna a teraz trzesiesz portkami, ze ktos ma twoje dane i placzesz, ze minusuja komentarze... Moze da ci to nauczke przed kolejna edycja wykopaki - przed ta edycja twoje podejscie bylo zenujace. No i trafila kosa na kamien.
  • Odpowiedz