Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@a2t1:

Grunt to każdego przyjąć z otwartymi ramionami, czy to różowy, czy to niebieski i nie uważać wszystkich ktirzy próbują wyjść troszkę przed szereg za atencjuszkę/atencjusza xd


Wykopowe USUŃ KONTO to najwyższy wyraz troski użytkownika o użytkownika. To dobre życzenie dla adresata tej wiadomości aby nie marnował życia na tym portalu dla #!$%@? zapomnianym przez Boga. Portalu na którym po miesiącu mirkowania jako zielonka, gdzie dostajesz minusy za samo istnienie, i
źródło: comment_1608378485FsRg4VONxY8IpiTOvbeopW.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antros: no wrzuciła linki bo wykop zachęca do wrzucenia linków - w samym wpisie nie ma żadnego linka i spamu

Bardzo dobrze idzie ci manipulacja i nakręcanie nienawiści do kobiety, która #!$%@? mać śmiała założyć konto na portalu do dzielenia się linkami xD nadajesz się idealnie na wykop.pl, ale powinieneś się więcej udzielać na #stulejacontent #przegryw itp zrobiłbyś tam karierę XD
Bardzo dobrze idzie ci manipulacja i nakręcanie nienawiści do kobiety, która #!$%@? mać śmiała założyć konto na portalu do dzielenia się linkami xD nadajesz się idealnie na wykop.pl, ale powinieneś się więcej udzielać na #stulejacontent #przegryw itp zrobiłbyś tam karierę XD


@powaznyczlowiek: kolejny twoja odpowiedź i znów treść jest nieprawdziwa i forma obrzydliwa,

stereotypizujesz użytkowników tego portalu i przez pryzmat pewnie kilkuset użytkowników, próbujesz obrażać setki tysięcy osób które mają tu
@a2t1 ale co tam widzisz złego? Usuń konto to standard w postach zielonek, pytanie kto to chyba też ok, bo zdaje się, że nie tylko ja nie wiem kto to jest. Bywały gorsze przywitania xd
@a2t1: społeczność to bardzo szumnie powiedziane. Wykop to zbieranina niewyżytych 10 latków i #!$%@? których w domu leją starzy, a „koledzy” ze szkoły traktują jak zwierzęta. Nikt z nimi nie chce mieć nic wspólnego i nie są tak naprawdę żadną grupą docelową dla kogokolwiek. Chyba że dla producentów antydepresantów. Kuce i fani konfederacji. Nie oczekuj od nich nic poza poziom ameby.
@a2t1: Nie od dzisiaj wiadomo ze na wykopie zbiera się moralne dno i ludzki odpad. Żyją w kaczostanie w tej swojej nienawiści do wszystkich i aż kipi z nich kiedy widzą kogoś kto jest trochę bardziej ładny od nich lub osiągnął jakiś sukces w życiu. Po co to wogole żyje.
@a2t1: @powaznyczlowiek: tu nie chodzi o sytuacje, że jakiś wykopek się dzieli swoją pasją, ani o to że ktoś stawia publicznie pierwsze kroki i potrzebuje wsparcia, nie chodzi też o to że jakiś duży podmiot oznajmia, że chce się tu z nami kontaktować,

tu mamy do czynienia z sytuacją, że ktoś udaję członka naszej społeczności żeby zyskać kolejny kanał dystrybucji siebie, ot chcę użyć tego portalu nie rozumiejąc jego specyfiki,
@a2t1: Może napisze coś więcej o sobie, a może nie. Na razie dała tylko swoją fote, nie napisała o sobie kompletnie nic, to jak ma być traktowana, jak nie jako atencjuszka?
tu nie chodzi o sytuacje, że jakiś wykopek się dzieli swoją pasją, ani o to że ktoś stawia publicznie pierwsze kroki i potrzebuje wsparcia, nie chodzi też o to że jakiś duży podmiot oznajmia, że chce się tu z nami kontaktować,

tu mamy do czynienia z sytuacją, że ktoś udaję członka naszej społeczności żeby zyskać kolejny kanał dystrybucji siebie, ot chcę użyć tego portalu
@antros: a kim ty jesteś p0laku żeby
@MalgorzataKozlowska: hej nagrasz kiedyś coś innego niż cover?Zwykle nagrywanie samych coverów bierze się z tego że samemu nie potrafi się nic ciekawego stworzyć.To taki przytyk za to że próbujesz osoby które Cie krytykują (i mają racje) wyjaśnić w najbardziej debilny sposób czyli wiadomo każdy Ci zazdrości i wszyscy tacy samotni i sfrustrowani.
@a2t1: wykop zaczyna się robić coraz bardziej #!$%@?. Albo spermiarze/bialorycerze, albo mizogyni. A Ty się wliczasz do tych pierwszych - co Ci za problem robią komentarze do wpisu kogoś innego. Nie masz co robic w sobotę? Przegryw
A jak działa?


@MalgorzataKozlowska: Tak jak cały wykop. Załóż skorupę żółwia i dalej rób swoje. Spotkasz tutaj różnych oszołomów. Gdy przejmiesz się tym, wykorzystają to, jeżeli ich zignorujesz, wejdziesz do wąskiej grupy normalnej społeczności. Tylko tyle.( ͡° ͜ʖ ͡°) Załóż sobie tag i działaj.
Dzięki temu wpisowi dowiedziałem się o Tobie i trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Aha, nie zdziw się, gdy zaczną niektórym pisać o białorycerzowaniu
@Liamdot: Jak tylko skończę pracę nad płytą :) A zanim znów napiszesz znów takie mądrości na temat cover'ów, to sprawdź, kto coverował np Boba Dylana (najczęściej coverowanego artystę w dziejach muzyki), a potem zastanów się nad tym co napisałeś i ... "usuń konto" :) Aaa i czekaj i ja i Ty mamy tu konto. Ty dłużej a jednak dowiedziałeś się, czym się zajmuję i co robię, może teraz Ty się pochwalisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MalgorzataKozlowska: kojarzę Ciebie jedynie z accantusa.. Robiąc takie wejście od razu widać że nie masz pojęcia o portalu i teraz daj sobie spokój na dłuższy czas. Po pierwsze jak wyżej napisali nie wiadomo po co to ogłoszenie. Po drugie pisanie że będziesz spamować YouTube jest dobra na grupkach FB a nie tutaj. W każdej chwili jak nakręci się jakaś afera to kilkaset osób może ci spamować insta i FB... Jeśli ktoś
@MalgorzataKozlowska: Hej, proszę się nie przejmować niepochlebnymi komentarzami. Niestety, Wykop, a w szczególności mirko to przedłużenie polskich chanów (forum obrazkowe jak 4chan). Bywa tu "dziwnie", bo aktywna część jego użytkowników to w wielkim skrócie... mizogini. ( )
Szkoda, że w pierwszym swoim poście nie napisałaś czym się zajmujesz. Sam nie wiedziałem, ale po sprawdzeniu i odsłuchu Twoja aktywność zawodowa robi wrażenie.
BTW gratuluję wywołania pięknej gównoburzy.
@MalgorzataKozlowska: widzisz to jest ta różnica że ja nie mam potrzeby chwalenia się a już na pewno chwalenia się poprzez ZDJĘCIE ;) Tyle że pewnie znaczna większość z tej listy poza coverami miała coś więcej do zaoferowania.Nie zapomnij swojego zdjęcia dać na okładkę jak już nagrasz te płytę :)
@a2t1: Najpierw mi jej się szkoda zrobiło bo toksyczna społeczność wypoku uwielbia pastwić się nad ludźmi którzy nic nie zrobili, ale potem ogarnąłem że to jest przecież ta babka z #accantus która latem do spóły z koleżanką #!$%@?ła studio i oczerniły reżysera o seksizm, mobbing, brak profesjonalizmu i zdzierstwo co się okazało bezpodstawne i żal mi przeszedł.
Choć dalej uważam sporą część społeczności tego portalu za #!$%@? dzikusów którzy wylewają swoje