Wpis z mikrobloga

  • 235
wysmarowała takiego posta powitalnego i to od razu z fotką z CP2077 w tle, że od razy ma sie wrażenie że kolejna instagramerka usłyszała że można tutaj dużo atencji od przegrywów złapać, no i w ogóle wszyscy powinni wiedzieć kim ona jest i cieszyć sie, że od teraz będzie nas spamować swoja playlista z YouTube.
Wykop to nie MySpace.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bleck: wiesz - jeżeli ktoś chce, to może na mirko codziennie wstawiać jedni zdjęcie z FB i normalnie zawierać znajomosci z innymi użytkownikami. Było nawet kilka przypadków, kiedy to użytkownicy się pobierali. Nie ma tutaj ograniczeń co do contentu, no chyba że jest jakiś nieregulaminowy, no i jeśli nie liczyć odpałów moderacji.
  • Odpowiedz
@a2t1:

Co się ostatnio dzieje z tą społecznoscią (,)


Przecież "usuń konto" to można powiedzieć że już tradycja i bardziej funkcjonuje jako wykopowe pozdrowienie niż jakaś groźba czy coś. Poza tym skoro ma kolege na wykopie to raczej wie takie rzeczy i raczej się nie obraziła.

Co do samego jej postu, tak jak reszta ludzi już napisała, ma taki wydźwięk jakbyśmy mieli wiedzieć kim ona jest,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Venzey: no tak, ale chodzi o ogólny wydźwięk komentarzy pod postem. Generalnie ja bym chyba na jej miejscu to konto usunął, bo skoro tak się zaczyna, to nie ma sensu wchodzić xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Rga79: to że Ty nie znasz arhona, nie znaczy że nie zna połowa internetu. No ale ok, pochwaliłeś się, że jesteś taki alternatywny i masz zajebiście silna psychikę lol
  • Odpowiedz
@a2t1: Połowa internetu xD to ze ty znasz i obracasz się w takich kręgach to nie znaczy ze go dużo osób zna lol
Edit. Jak się wpisze tego ahrn to nawet nie wyskakuje żaden streamer czy cokolwiek na pierwszej stronie Google xD
  • Odpowiedz
@a2t1: @powaznyczlowiek: tu nie chodzi o sytuacje, że jakiś wykopek się dzieli swoją pasją, ani o to że ktoś stawia publicznie pierwsze kroki i potrzebuje wsparcia, nie chodzi też o to że jakiś duży podmiot oznajmia, że chce się tu z nami kontaktować,
tu mamy do czynienia z sytuacją, że ktoś udaję członka naszej społeczności żeby zyskać kolejny kanał dystrybucji siebie, ot chcę użyć tego portalu nie rozumiejąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rga79: no w każdym razie na pewno jego głos jest bardziej słyszalny niż Twój, a to właśnie jego zdanie o tym portalu. I niestety muszę się z nim zgodzić, chociaż kiedyś tego nie zauważałem. Najwyraźniej z wykopu się wyrasta tak jak z Korwinizmu
  • Odpowiedz
@a2t1: No super, ale co ma mnie obchodzić zdanie jakiegos typa co nagrywa gowno filmiki i ma słaby głos? Jak chcesz wyrosnąć z wykopu to usuń konto i nie wracaj
  • Odpowiedz