Wpis z mikrobloga

WNIOSKI PO STRIMIE ANALNYM:

1. Analka jest glupsza niz ustawa przewidywala.
2. Jest tak głupia i pozbawiona resztek wyobraźni, że dalej cieszy sie jak glupia pipa z resztek atencji majacego ja w dupie brudnego psa. Nawet nie kuma kiedy jest oczerniana, traktowana przedmiotowo i jak bardzo wykorzystywana. I bardzo dobrze, bedzie miala wiekszy bol dupy na koniec, choc nie sadze by wtedy zmadrzala.
3. Trzezwy analczyk to trzezwy debil.
"napisałem eleganckiego maila, spacje i tak dalej"
"wiesz jaką ja mam wadę wzrostu na jednym oku?"
pff, to i tak nic, bo jak sciagnie gacie to otrzymujemy 10cm pędraka ze stuleją.
4. mitomania. poza skalą? ajakże.. klasyczny analczyk szuka problemow u KAZDEGO INNEGO, byle nie u siebie. siebie to on wybiela. moze cos tam kiedys narozrabial, ale ZOBACZIE - inni jutuberzy tez maja dramy! ale ich to juz nie oczerniaja tak jak analniaka, a dlaczego? BO MAJA WIECEJ FORSY. i pewnie takie analki to lykaja, bo same sa glupie jak stado kaloszy.

sluchaj analczyku - jestes tępy jak wół, samodebil a nie samouk bo ty nie masz ZADNEJ wiedzy, o czymkolwiek. nie masz nawet o czym gadac jak jestes trzezwy, tak glupi i nieobyty jestes. dno i wodorosty, znikaj z interetu bo takiego zera i dna nie da sie ogladac. jedyne do czego sie nadajesz to sranie do miski. nic wiecej.

#rafatus
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@decadence: dlaczego z wszystkich możliwych rzeczy wybrałeś akurat to jako najlepszą formę spędzenia wolnego czasu? Piszesz wpis krytykujący zachowanie osób które są non-stop pod wpływem i pewnie nawet nie umieją czytać.
@Nuff: w wolnym czasie to ja se gram w gry albo pale bamboocha ze znajomymi, widuje sie z kochanka, kolezanka, rodzina, ogladam netflix, czytam jakies gowna ktore maja mnie czegos nauczyc, robie salta, wale here po kablach, rucham psa jak sra, a czasem tez siadam na sraczu i czuje, ze to nie bedzie latwe posiedzenie. obrzydliwa sprawa. oblesna. hmm.. pierwsze skojarzenie? rafatus. oblesna, parszywa, podla sprawa. jak sraczka.

rozrywka, to bardzo