Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: @drsteve: @Haramb3: @Inboxie: @Hanys354: Przypominam wszystkim, że żaden z plusujących wykopków nie oplułby go tak samo jak nie oplułby Kaczyńskiego. Zresztą nawet jakby jakiś wykopek by się odważył na splunięcie na pisowskiego aparatczyka to zostałby zjechany od góry do dołu, bo to przecież niegrzeczne i tak goj robić nie może dx. Przypominam o jednej z kobiet ze strajku, która opluła Jaoka podczas wywiadu, a wykop ją
@NonOmnisMoriar: osobiście nie naplułbym na Pana Fogiela, czy Jaoka, bo nie wymieniam się śluzem z obcymi ludźmi – niezależnie od mojego poziomu braku sympatii, ale nie wiem czemu miałbym się przejmować w jakimkolwiek stopniu opinią patoprawicowców, innych fundamentalistów. Takich ludzi obrazi nawet bus 666 na Hel, nie warto sobie nimi zawracać głowy. On ma nick w Internecie, a ja #czarnolisto. Fair game ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Javert_012824: Osobą, na którą powinniśmy pluć jest Morawiecki, on zatwierdza wszystkie decyzje. Zobaczcie, że premier się schował, żeby nie tracić wizerunkowo. Decyzję ogłosił Minister Zdrowia, a rzecznik Fogiel tylko wykonuje swoją robotę, czyli próbuje wybrnąć PRowo z tego szamba xD