Wpis z mikrobloga

@ElLama: Najgorzej jak wracasz ze świąt od rodziny i mama pakuje Ci te wszystkie sałatki jarzynowe i ciasta które jadłeś przez ostatnie dni przez co nie możesz już na nie patrzeć.
  • Odpowiedz
@ElLama: ja tak mam ze składnikami potraw. Specjalnie biorę miseczkę i przelewam resztę mleka kokosowego czy jakieś białka żeby móc to za kilka dni wywalić.

ale przygotowane już jedzonko to samo dobro, bardzo lubię jeść resztę wczorajszego obiadu na śniadanie xD
  • Odpowiedz
@Katzenfutter: > Najgorzej jak wracasz ze świąt od rodziny i mama pakuje Ci te wszystkie sałatki jarzynowe i ciasta które jadłeś przez ostatnie dni przez co nie możesz już na nie patrzeć.

@Katzenfutter: Jeszcze za tym zatęsknisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nie pamiętam kiedy ostatnio jakiekolwiek jedzenie wyrzucałem, nie rozumiem was ludzie. Ile wy tego żarcia robicie, proporcji nie potraficie zachować? xD

@CzosenWan: Poprostu, na pewnym poziomie finansowym, żarcie jest na tyle tanie, że specjalnie się nad tym nie zastanawiasz czy robisz tyle ile w niedługim czasie zjesz.
Dochodzi też fanaberia w sensie, że chcesz czasem zjeść coś innego niż to co już masz więc znów kupujesz i robisz a stare leży
  • Odpowiedz