Wpis z mikrobloga

@wihajsteer: widzę takie memy już od kilku lat, tylko wiek coraz późniejszy (niedawno zamiast 30 było 2x) i dociera do mnie, że niektórzy mogą wrzucać to na poważnie xD. Serio, jeżeli macie w wieku 30 lat problemy z kondycją/zdrowiem to albo jesteście światowej klasy sportowcami którzy faktycznie mogą dostrzegać pewne minimalne spadki formy albo idźcie do lekarza xD
@Painting-colors-in-the-dark: No bo różnica pomiędzy bielizną termiczną a kalesonami jednak jest kosmiczna :) Chyba że ktoś nazywa kalesony tak...
@ugly_fatman: Warto zawsze się hartować ile wlezie, zdrowiej się żyje i przyjemniej. Ja ciągle siedzę w domu w krótkich spodenkach i jak musze na szybko wyskoczyć do sklepu to tak wychodzę, często w samej bluzie :D śmiesznie wygladam, ale wygodnie mi a przecież trochę jak pomarznę nic się nie stanie.
widzę takie memy już od kilku lat, tylko wiek coraz późniejszy (niedawno zamiast 30 było 2x) i dociera do mnie, że niektórzy mogą wrzucać to na poważnie xD. Serio, jeżeli macie w wieku 30 lat problemy z kondycją/zdrowiem to albo jesteście światowej klasy sportowcami którzy faktycznie mogą dostrzegać pewne minimalne spadki formy albo idźcie do lekarza xD


@loginnawykoppl: No tak nie do końca, wystarczy, że ktoś w wieku nie wiem 23-26