Wpis z mikrobloga

Mam gęste włosy ale robią mi się zakola, stary łysa glaca ale zaczął łysieć w wieku 27 lat. Widzę że czeka mnie dokładnie to samo (23 lvl). Mój plan to wejść na fina od lutego i po roku jak zbiorę kasę to zrobić przeszczep. Co myślicie?

#zakola #lysienie #finasteryd
  • 31
  • Odpowiedz
@Katakuri97x: Im szybciej na Finie tym lepiej, natomiast sam plan jest najlepszy z możliwych - stabilizacja stanu finem i zahamowanie wypadania, sprawdzenie jakie będą odrosty a potem uzupełnienie ubytków.
  • Odpowiedz
@Katakuri97x wchodź na Fina, ponoć dawka 1mg /2 dni daje takie same rezultaty jak 1x na dzień. Kup sobie też szampon typu Dermena men, zoxin med 2x w tygodniu i suple na włosy typu biotyna lub hairvity. Ale Fin to podstawa. No i nie susz włosów suszarka na ciepłym powietrzu, nie trzyj ręcznikiem tylko raczej oklepuj i unikaj ciepłej wody przy myciu włosów.
  • Odpowiedz
@Katakuri97x używałem tego, ale jak miałem mniejsza wiedzę. Minox ma sens tylko w parze z Finem. Mimo, że biorę Fina, to nie używam minoxa, bo więcej szkody niż pożytku może narobić. Inni mogą mieć inne odczucia, ale ja bym się obawiał stsowania go na dłuższa metę. To aktywator wzrostu włosów, można je aktywować - pewnie słabiej niż minox - masowaniem skóry, poprzez pobudzanie krążenia. Paweł Pegza na YT pokazuje jak to
  • Odpowiedz
@Katakuri97x to najtańszy Finahit albo Finapil na studencka kieszeń :) mi raczej zatrzymało łysienie. Jeśli chodzi o odrosty, to ponoć najlepiej dziala na koronę. , biorę od lutego, więc nawet rok nie minął. Ale czuję różnice w samopoczuciu, że niestety jest gorsze no i czuję, że mam ogólnie mniej energii. Wiem też, że jestem podatny na sugestie, a ulotka od Fina jest ... Straszna jeśli chodzi o uboki. Fin obciąża wątrobę,
  • Odpowiedz
@Katakuri97x jak utrzymasz aktywność, to uboki mniej powinny wchodzić. Ale ponoć nawet i trenujących zaczął się tłuszcz odkładać na finie, więc biorąc Fina trzeba dorzucić sobie więcej treningu. No ale poobserwujesz sobie sam, jak uboki będą za silne, to odstawisz. Dla przykładu, kiedyś w ulotce ibupromu było info, że może spowodować śmierć. Więc ulotka to ulotka, lekceważyć nie wolno, ale uboki są u małego procenta populacji, Fin był też długo badany
  • Odpowiedz
  • 1
Jak czytałem wykop i forum pokonaj lysienie nigdy nikt nie pisał że po finie poza wachaniami nastroju i lekkim Gino było coś gorszego ale może po prostu się nie przyznali. Po sobie mogę Stwierdzić że poped mam ponad skalę i ciekawi mnie czy coś może się zmienić

@Skoncentrowany
  • Odpowiedz
@Skoncentrowany: A co ten liv daje takiego super popartego badaniami?
@Skoncentrowany:

No i nie susz włosów suszarka na ciepłym powietrzu, nie trzyj ręcznikiem tylko raczej oklepuj i unikaj ciepłej wody przy myciu włosów.

Bo się szybciej przetłuszczają?
  • Odpowiedz
@Gusmag stosowanie livu u osób z problemami wątrobowymi obniża wskaźniki AST i ALT . U osób ze skłonnością do łysienia takie zabiegi sprzyjają wypadaniu włosów i mechanicznym uszkodzeniom, po prostu.
  • Odpowiedz