Wpis z mikrobloga

Jest jest jest paczucha! Mireczku @JohnnyBanan! Dzięki wieeeeeeeeelkie, bo tak wielkiej paki się nie spodziewałem! :DD W liście parę razy wyraziłeś obawę czy choć trochę trafiłeś w mój gust i nie będę trzymał Cię w niepewności: trafiłeś idealnie ze stuprocentową skutecznością! (ʘʘ) Ale po kolei, chociaż sam nie wiem od czego zacząć :D
Po pierwsze czołg: z czołgu się cieszę potrójnie bo tak:
1. Bo to czołg :D
2. Bo jest już złożony xD (serio, mam za duże łapska do sklejania takich malutkich części, jakbym dostał model do sklejania to bym go chyba do Sylwestra składał xD)
3. Bo w WoT akurat jestem w trakcie ogrywania chińskiej linii czołgów, a to właśnie model chińskiego czołgu Typ 61 (ʘʘ)
Po drugie drewniane reniferki: bardzo śliczne, podziękuj pięknie żonie ode mnie :)). Oczywiście zawisną na choince :))
Po kolejne zdrapka: tak, bardzo (może nawet za bardzo ;)) lubię wszelkie zdrapki, totka, loterie, konkursy i inne podatki od marzeń ;). A zwłaszcza lubię emocje przed sprawdzeniem, więc podniosę sobie adrenalinę i dam jej trochę poleżeć bez zdrapywania - niech mnie kusi ʕʔ
Następnie słodycze: no cóż, to moja słabość, a zwłaszcza czekolada ( ʖ̯). Będzie jedzone, a właściwie... to już jest ¯\_(ツ)_/¯. A jeszcze szczególną uwagę zwrócę na gorącą czekoladę - uwielbiam kakałko i czekoladę do picia i muszę przyznać, że z piankami jeszcze nie piłem. Zaczekam tylko na jakiś przyjemny zimowy wieczór i się nią porozkoszuję ()
Dalej górska skarbonka: jak ją zobaczyłem to w ułamku sekundy wiedziałem do czego jej użyję :))). Otóż od kilku lat z przyjaciółmi spędzamy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w schronisku górskim i uczestniczymy tam w aukcjach i zbiórkach na WOŚP. Co prawda nie jestem oficjalnym wolontariuszem, ale zawsze oprócz zbiórek do puszki zbieramy też kasę między sobą i potem wszystko wrzucamy do puszki, więc jeśli tylko uda się najbliższy finał ponownie spędzić w górach (rezerwację mamy, ale wiadomo, że teraz to nic nie wiadomo :/) to będzie zbierane do skarbonki (ʘʘ). A nawet jeśli się nie uda tam, to może uda się pozbierać coś w nizinach :). Natomiast po finale mam zamiar ją ustawić i wrzucać do niej wszystkie piątaki z przeznaczeniem na fundusz wycieczkowy :). Paru znajomych tak robi i potrafią nazbierać w rok całkiem fajne kwoty - teraz będę i ja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz książka: nie, nie czytałem jej jeszcze i tak, jest idealna dla mnie :D. Fizyka i świat kwantowy cholernie mnie kręcą i uwielbiam o tym czytać i odkrywać coraz to dziwniejsze właściwości naszego mikroświata :). Trafione perfekcyjnie! :)
I na koniec piwka: kraftowe piwerka to moja kolejna słabość, natomiast piwka domowe to słabość² ( ͡ ͜ʖ ͡). Mam paru znajomych, którzy warzą i zawsze wiedzą, że jestem chętny na degustację każdej warki, więc i butelkę od Ciebie wypiję z rozkoszą (ʘʘ)

Wspaniała paczka Mireczku! Zapisując się do tej zabawy po raz pierwszy w tym roku nawet nie przypuszczałem, że mogę dostać tak perfekcyjną paczkę :)). Gęba mi się uśmiecha od godziny, od kiedy ją odpakowałem :))).
Jeszcze raz przepięknie dziękuję zarówno Tobie @JohnnyBanan jak i szanownej małżonce :)). Dziękuję również oczywiście za bardzo sympatyczny list, jeśli tylko będę w Waszej okolicy na pewno skorzystam za zaproszenia na piwko, jak i również zapraszam serdecznie na piwko do Bielska ( ͡ ͜ʖ ͡).
Zdrowych i wesołych świąt również życzę i szczęśliwego Nowego Roku, o wiele normalniejszego niż obecny :).

#pokapake #wykopaka
Kaczorra - Jest jest jest paczucha! Mireczku @JohnnyBanan! Dzięki wieeeeeeeeelkie, bo...

źródło: comment_1608045121DtOgHdtYOwMK0562lbvUiH.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach