Wpis z mikrobloga

@grzegorzbrzeszczykiewiczz: może inaczej, jesteś wiewiórką i składasz ziarnka dla dzieci przez kilka lat w dziupli, któregoś dnia przychodzi urząd i mówi że te ziarnka zabierają i przekazują świniom bo są głodne a ty masz nadmiar. Twoja rodzina głoduje, twoja praca i godność została wyrzucona do śmieci a ktoś na wykopie mówi że to tylko majątek
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja:
Bardzo ciekawy jestem czy liczba "pośrednich" ofiary tej pandemii (np. samobójcy, osoby zamknięte w domach ze sprawcą przemocy domowej, ludzie odcięci od pomocy medycznej) nie przekroczy czasem liczby ofiar bezpośrednich...
  • Odpowiedz
@Marek1991 dokładnie jeżdżę starym prawie 20 letnim TDI kredytów brak, własny kąt mam, byle zdrowie było i baba robotę miała :) wolę żyć wolniej, ale nie na kredycie.
  • Odpowiedz
@vinyl87: Młody jesteś miras sądząc po liczbie w Twoim nicku "87" jak na 33 latka to daleko zaszłeś bez kredytów, masz partnerkę, a samochód ile ma lat to nie istotne póki sie nie rozsypuje ( ͡º ͜ʖ͡º) i dojedzie do punktu B ( ͡º ͜ʖ͡º) ja mając 21 jeździłem Twoim rocznikiem (mitsubishi colt c50)
  • Odpowiedz