Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłem #cyberpunk2077
Gdybym miał się sugerować wpisami z reddita/wykopu, o tym jak ta gra jest zła, to w życiu bym nie kupił. Na szczęście nic o niej nie wiedziałem wcześniej, bo do dnia premiery nie zamierzałem jej kupować, i się po prostu nie interesowałem, tbh nie wiedziałem nawet o czym ta gra konkretnie będzie opowiadała, ale jednak wskoczyłem w ten hypetrain.
Mimo drobnych graficznych glitchy (bo występowały takie, nie zaprzeczam), to nie było nic takiego, co by utrudniało rozgrywkę, albo tym bardziej ją uniemożliwiało.
Zakończenie które wybrałem imo było trochę smutne, ale zajebiste mimo wszystko.
Nie żałuję ani grosza wydanego na ten tytuł, przejście tej gry zajęło mi 45,5 godziny, robiłem przy okazji side-questy, ale wszystkich i tak nie ukończyłem.
Odczekam jakiś czas, i pewnie będę chciał ją ukończyć ponownie, bo żadna gra nie wciągnęła mnie aż tak bardzo.
Naprawdę nie jestem w stanie pojąć, za co po premierze ta gra zbiera tyle negatywnych ocen, bo ta fabuła naprawdę przyćmiewa glitche które w niej wystepują.
I do tego ten soundtrack, nie wiem czy kiedykolwiek, w jakiejkolwiek grze był lepszy.
  • 17
  • Odpowiedz
Tak w ogóle, to ja teraz się domyślam, czemu moim zdaniem gra jest zajebista i dałbym jej mocne 8.5/10 za samą fabułę i soundtrack.
Po prostu nie miałem wobec niej żadnych oczekiwań, i się dlatego nie zawiodłem.
A ci którzy spodziewali się cudów na kiju, że każde jedno pomieszczenie będzie otwarte, i że świat będzie prawdziwszy niż ten prawdziwy, teraz plują na ten tytuł, jakby był całkowicie niegrywalny
  • Odpowiedz
A ci którzy spodziewali się cudów na kiju, że każde jedno pomieszczenie będzie otwarte, i że świat będzie prawdziwszy niż ten prawdziwy, teraz plują na ten tytuł, jakby był całkowicie niegrywalny


@B0SAK: Spodziewali się bo tak obiecywał im producent gry, dlatego wydali 200 zł i mają prawo być zawiedzeni lol
tagged - > A ci którzy spodziewali się cudów na kiju, że każde jedno pomieszczenie bę...
  • Odpowiedz
@tagged: Dlatego po części cieszę się z tego, że nie widziałem żadnych trailerów, i nie wiedziałem co gra miała zawierać.
Pewnie równie #!$%@? bym był jak teraz większość, gdybym się cyberpunkiem jarał od pierwszych zapowiedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B0SAK: tez wszedłem do studni ale najpierw wziąłem inną tabletkę. Tam to było chore zakończenie ale najbardziej korzystne dla v
  • Odpowiedz
Mimo drobnych graficznych glitchy (bo występowały takie, nie zaprzeczam), to nie było nic takiego, co by utrudniało rozgrywkę, albo tym bardziej ją uniemożliwiało.


@B0SAK: i co, system policji i NPC były głupsze niż w grach z przed 20 lat, w tym policja teleportująca się z powietrza za plecy?
  • Odpowiedz
@tagged: kto słucha marketingowej brei korporacji to sam musi mieć do siebie pretensje niestety. przecież nawet jak ołówek kupujesz to próbuja ci sprzedać go jako najlepszy na świecie, nie wiadomo jaki sprzęcior
  • Odpowiedz