Wpis z mikrobloga

Ja Rogacz.
Czekam na Ciebie w domu, zajmując się twoimi dziećmi. Twoi przypadkowi kochankowie przekazali im świetny zestaw genów. Wiem, że masz dzisiaj rozmowę ze swoim szefem i wrócisz późno z pracy. Kładę dzieci do łóżek i cierpliwie czekam na twój powrót. Patrzę na nasze zdjęcie ślubne oprawione w ramkę. Jesteś taka piękna... Przysięgałaś mi wierność i uczciwość małżeńską. Oboje wiedzieliśmy, że ta przysięga będzie nieustannie łamana. Oboje tego chcieliśmy. Z pewnością twój szef docenia twoją urodę w odpowiedni sposób. Nie pomyliłem się. Wracasz. Otwierasz drzwi i widzę twój zamglony wzrok, potargane włosy, ślady spermy na czarnej sukience. Idziesz w moją stronę, lekko się zataczając. Czujesz wilgotną lepkość nasienia. Czujesz w ustach smak jego penisa. Całujesz mnie głęboko, dzieląc się ze mną tym smakiem. Teraz już jestem pewien, że spotkanie z szefem było udane. Zdejmujesz swoje seksowne, czarne majtki zalane spermą samca, będące kolejnym dowodem na zdradę. Popychasz mnie na sofę, po czym składasz pieczęć swej zdrady na mych ustach, zbliżając swoją małą do mojej twarzy. Jego nasienie wylewa się obficie z twojej dziurki wprost do moich ust. Łapczywie zlizuję wszystko co tylko się pojawi. Kocham Cię właśnie taką. Taką wykorzystaną. Taką zbrukaną. Zapach twoich feromonów i smak waszej dzisiejszej miłości doprowadzają mnie do szaleństwa. Przez moją duszę przetacza się huragan emocji. Miłość. Pożądanie. Uległość. Niemal fizyczny ból zazdrości i odrzucenia. Chcę Cię mieć tu i teraz. Nie zgadzasz się jednak na uwolnienie mojego penisa z klatki. Dzisiaj liczy się tylko twoja rozkosz.

- Dostałam awans.

#seks #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #cuckold #spermiarz #spermiarzalert #przegryw
  • 6