Wpis z mikrobloga

@NonOmnisMoriar: Nie rób fikołków, skoro jest Polką to może pisać normalnie po polsku, a nie tworzyć jakiegoś językowego potworka, gdzie na przestrzeni 4 zdań wymieszała dwa języki w całkowicie nienaturalny i bezsensowny sposób. Co ty masz we łbie typie?
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: A myślisz ze chce mi się pisać ładnie i składnie do osoby dla której Pani na screenie wyżej napisała dobrze i tam wszystko było, Ok? W internecie trzeba być szybkim i ja jestem szybki na tyle że moje posty da się zrozumieć w przeciwieństwie do tamtego
  • Odpowiedz
@varres: Androgynous to słowo, z którego wzięto polski odpowiednik. Afab - Assigned Female At Birth. Nonbinary to też ma swój polski odpowiednik.

Czyli wystarczy naprawdę spędzić 30 sekund w google, czyli prawdopodobnie mniej czasu, żeby stworzyć ten wpis, żeby przetłumaczyć sobie słowa.


@NonOmnisMoriar: Tak całkiem na serio, jestem bardzo otwarta na ludzi i nic mi do tego jak się identyfikują do momentu kiedy czują się ze sobą dobrze. Ale za
  • Odpowiedz
bardzo ciężko byłoby tym manipulować.


To jest trudne do rozpoznania nawet dla psychologów, a opiera się w dużej mierze na wierze w to co mówi pacjent.

Ponadto nie ma za bardzo powodu by tym manipulować.


@NonOmnisMoriar: Nie tylko ma mnóstwo powodów, to jeszcze manipulacje czy kłamstwa nie muszą wynikać z oczywistych powodów sytuacyjnych, są zaburzenia które to powodują i gdybyś rozumiał temat to byłbyś zdumiony jak i dlaczego ludzie potrafią kłamać
  • Odpowiedz
@sebsossj: Najśmieszniejsze jest to, ze jak mijam takie coś na ulicy z zielonymi włosami czy innym #!$%@? kolorem i patrzę w oczy to opuszcza wzrok zawstydzona. Ale w Internetach już każda z nich wyszczekana XD
  • Odpowiedz
: A myślisz ze chce mi się pisać ładnie i składnie do osoby dla której Pani na screenie wyżej napisała dobrze i tam wszystko było, Ok? W internecie trzeba być szybkim i ja jestem szybki na tyle że moje posty da się zrozumieć w przeciwieństwie do tamtego


@srantus: OK, wykopek. Twoje błędy są lepsze niż błędy Julki dx.
  • Odpowiedz