Wpis z mikrobloga

@Lukkar: na grupach gruzowych znajde Ci e36 i za 600 zł tylko uwierz, że nie chciałbyś nim jeździć dłużej niż miesiąc a raczej nie chciałbyś wcale, te najtańsze e36 to tzw zimowi wojownicy czyli gruzy 1.6 do polatania jak jest ślisko na drogach lub śnieg, na wiosne lub jak skończy się OC to złomujesz i masz z głowy auto w cenie godziny z luksusową prostytutką. Z tymi autami jest tak
  • Odpowiedz
@Lukkar: no już nie rób z e36 świętego grala xD jak auto nie ma progów i podłogi i nie nadaje się do niczego więcej jak przelatania zimy for fun to nikt Ci nie da za to 2k. Miałem e36 jakieś osiem lat temu, is w coupe dałem jakieś niecałe 6k i było serio w przyjemnym stanie jakbym go nie dojechał to podejrzewam że teraz by poszła za tyle samo. (
  • Odpowiedz
  • 0
@imargam_2137 ale ja po prostu chce zobaczyć E36 za 800zl. Trochę przesadzasz, też jestem a różnych grupach, olx/sprzedajemy mam na bieżąco i E36 z dziurawą podłogą kosztują 2k
  • Odpowiedz
@Lukkar: może faktycznie przesadziłem albo w zimie gruzy się bardziej cenią, kumpel kupił wojownika za 800 zł i nie raz widziałem poniżej 1k ogłoszenia na grupach ale aktualnie nie umiem takiego znaleźć więc przyznaje Ci rację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz