Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus no tak, nigdy w historia świata a szczególnie Polski służby nie podszywały się pod protestujących żeby dawać sobie sztuczne argumenty do walki z protestami, nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º) no może poza każdym jednym protestem, szczególnie rząd pisu który notorycznie wymyślał sobie ofiary korupcji Grodzkiego, posiadał farmy trolli na każdą okazję, ale nie ma żadnej powtarzam żadnej możliwości żeby wpisy na FB usprawiedliwiające przekraczanie uprawnień przez policję
gdzie ja żyję, że policja usprawiedliwia wielokrotne przekraczanie uprawnień


@JustKebab: gdzie ja żyję że protestujący sądzą że protestujący sądzą że wszystko im wolno a policja powinna stać obok i patrzeć ? Skoro bronicie "prawa" to się do niego stosujcie. Jeśli obrońcy się nie stosują to czemu mają się stosować ci którzy niby je łamią ?

Ps. Wiesz że prawo do protestów gwarantuje konstytucja i nie można jej ograniczyć ustawami czy rozporządzeniami?


@Tasde: Art. 31. 3 "Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie.." :) :) :) taką masz wiedze jak moje kapcie xD
@TymRazemNieBedeBordo: Zawsze bawi, jak neuropa już wybiela komunizm, bo akurat komuchy z PZPR to czołowe postacie ruchu pro-choice, więc wiadomo, że jako lewak będziesz bronił komuchów xD

Mam nadzieję, że gdy jakiś facet napisze podobny komentarz typu: "śmierć wszystkim feministkom biorącym udział w protestach", to tak samo będziesz reagował?

@Mikuuuus: Serio próbujesz przemówić fanatykom politycznym do rozsądku? Dla nuch jakn francuska czy niemiecka policja bije przeciwników Macrona i Merkel, to
Pobierz Roger_Casement - @TymRazemNieBedeBordo: Zawsze bawi, jak neuropa już wybiela komunizm...
źródło: comment_16079408448ifntuYecsmDvgQMbJOHAi.jpg
@s_theCapt: Jak ci dziecko porwią to pierwszy na Policje polecisz z płaczem :) ale tak to mafia i zło XDDDD tfu


@Mikuuuus: Standardowy tekst. Oczywiście, że polecę z płaczem do nich bo są ponad prawem w przeciwieństwie do mnie. Nie różnią się niczym oprócz osiedlowego seby z wyjątkiem tego, że nasz kraj z dykty jest zawsze po ich stronie. Gdyby istniała formacja pomagająca obywatelom to byś nie musiał lecieć z
@Roger_Casement:
Argumenty typu wyolbrzymianie i generalizacja, więc już możesz #!$%@?ć, bo nic takiego nie powiedziałem a ty wysrałeś elaborat na podstawie jednego zdania. Gówno wiesz o moich poglądach ale próbujesz mi to przypisać.
Stwierdzam tylko że propaganda jest szersza i gorsza bo:
- mogą dotrzeć do większej ilości ludzi przez masowe media typu internet, czego za prl nie było
- mają takie same źródła co komuna, czyli tvp pod siebie i