Wpis z mikrobloga

CODEMASTERS JEDNAK BĘDZIE WYKUPIONE PRZEZ EA A NIE PRZEZ 2K XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
To ja już wolałem jednak te 2K xD Przepraszam Take Two, że was obrażałem xDDDD
Finalizacja zakupu ma być #jutro
https://news.sky.com/story/games-giant-electronic-arts-gatecrashes-725m-codemasters-takeover-12160582
#gry #codemasters #simracing (XDDDDDDDDDDDDDDDDD) #f12020 #f12019 #f1
Reepo - CODEMASTERS JEDNAK BĘDZIE WYKUPIONE PRZEZ EA A NIE PRZEZ 2K XDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: comment_1607897432qTaOHGKSN0bX77FKnB6RPC.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Nie do końca. To znaczy na komputerach tak. Nascar Thunder 2003 i 2004 na kompie to był reskin F1 Challenge, ale wersje konsolowe to była kompletnie inna bajka, działająca (chyba) na przemodyfikowanym silniku Madden NFL. Podobno był z tym taki problem, że podobno pod mapą trzeba było umieszczać niewidzialną bramkę, bo inaczej gra się crashowała.
  • Odpowiedz
@FronzenHell: wiec teraz wyobraź ze zjeżdżając na pitstop komentatorzy zapraszają Cię na przerwę i dowiadujesz się czym jest prawdziwa włoska kawa, dziękują Ci ze wspierasz polskich producentów kupując ulubioną kawę Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reepo: a tam #!$%@?ć CM. Najlepsi z Codemasters przeszli do Playground Games i robią Forzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że EA kogoś przejmuje to fajnie, bo będzie więcej gierek w GPU na #xbox ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz