Wpis z mikrobloga

@butterball: Mi coś tam pomogło, bo nie mam już stutteringu przy dużych prędkościach, a gra się wczytuje w 3 sekundy jak powiedziałeś xD No i jest wzrost fps z 45 do 60 na rt ultra + wszystko na full + dlss na jakość obrazu. W sumie to dziwiłem się bo gra co prawda wygląda super, ale jak sprawdzałem wcześniej kartę to taka lekko ciepła była, a przy rdr na ultra
  • Odpowiedz
@butterball: Potwierdzam, I7-3770 + RTX 2070 Super + 32 GB ramu, po zmianie domyślnych parametrów 1,5 GB ramu dla CPU i 3 GB GPU na 16 GB CPU i 8 GB GPU gra dostała kopa o prawie 40%-50% ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wcześniej chodziło po 21-40 fps ( na początku gry w miejscu gdzie wychodzi się pierwszy raz na miasto za dnia i Jackie siedzi przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: słabszych? ;P staremu xeonowi e5-2620v3 6x3,2GHz i 1650S też coś da? Tak ustawiłem grę że gpu non stop 100% a cpu lubi dobić do okolic 95% ale fakt jest taki ze po ostatnim fixie gra mi się wysypuje, zużywa o jakieś 1/3 mniej RAMU, nie wiem tylko jak z VRAMem będę musiał poobserwować jeszcze.
  • Odpowiedz
@butterball: kurde ostatnio właśnie mnie zastanawiało co oni #!$%@?. Jak gram w inne zasobożerne gry to mój komputer jest zdecydowanie głośniejszy i zamienia się w mały grzejnik.
  • Odpowiedz