Wpis z mikrobloga

@alverini: Przecież najbardziej wpływowi ludzie na świecie to mężczyźni. Żadnego z tych sukcesów by nie było, gdyby temu wąskiemu gronu panów nie byłoby to na rękę ¯\_(ツ)_/¯ Praw mężczyzn nikt nie zapewniał przez stulecia, bo mężczyźni sami o te "prawa" musieli dbać. Prawa kobiet i prawa dzieci musi ktoś zapewnić. Tym ktosiem jest mężczyzna. Wiem, że to godzi w feministyczną dumę, jednak jak spojrzymy na historię to jest to prawdziwy
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: w czasach, gdy kobieta pracuje, gdy kobieta napędza tak samo jak facet gospodarke, to kobieta ma bardzo wiele do powiedzenia. Kiedy pół wieku temu prawie cała populacja kobiet Islandii zaczęła strajkować - przestały pracowac, przestały zajmowac się domami, wyszły na ulice, sparaliżowały cały kraj, w bardzo szybkim czasie wywalczyły wszystko co chciały. A dzisiaj Islandia to jedno z najbardziej feministycznych państw na świecie, jeśli nawet nie najbardziej. Tak -
  • Odpowiedz
@alverini: Dzisiejsze czasy pokazują, że nasi przodkowie mieli rację by kobietom nie dawać zbyt dużo praw bo one sie nigdy nie nasyca i chciałyby wszystko nie patrząc na konsekwencje. Zero logiki tylko uczucia
To się musi źle. skończyć (na szczęście nie za mojego życia, mam nadzieję).
  • Odpowiedz
Dzisiejsze czasy pokazują, że nasi przodkowie mieli rację by kobietom nie dawać zbyt dużo praw bo one sie nigdy nie nasyca i chciałyby wszystko nie patrząc na konsekwencje. Zero logiki tylko uczucia


@aret: mam nadzieję, że twoja rodzicielka, albo różowa (o ile posiadasz) wie o tym jak myślisz xD

No chyba, że w internecie piszesz co myślisz, a w rzeczywistości pantofel do kwadratu.
Pamiętam jak wystalkowałem jednego z wykopków tak piszących. (nawet bana za to dostałem, pomimo, że zamazałem jego
  • Odpowiedz