Wpis z mikrobloga

Mam prawie 30h gry i chciałbym się podzielić wrażeniami bez większych spoilerów.
Minusy:
- nie skończyłem jeszcze całej fabuły, ale już czuję, że jestem przy końcu. Zdecydowanie za krótka, chociaż wciągająca.
- ZA MAŁO JUDY. Skończyłem z nią cały wątek, w tym romans i co, stoi oparta o parapet w mieszkaniu i nie ma żadnych aktywności, żadnych nowych dialogów, słabo. Liczyłem na jakieś małe smaczki chociaż.
- Miasto, chociaż wizualnie super, to tak naprawdę szału nie robi. Brak żadnych ciekawych aktywności, żeby chociaż dało się iść do baru i potańczyć albo wypić drina.
- Brak modyfikacji włosów, tatuaży czy makijażu, to akurat jest strasznie #!$%@?. Robiłem postać raczej na szybko, a teraz nie mogę zmienić jej podstawowego wyglądu.
- Misje poboczne ciekawe, ale nawalonych jest ich od cholery. Odechciewa się po jakimś czasie.
- Parę bugów, nie są rażące, ale np. Sytuacja, gdzie Twoje auto respi się na drugim aucie na ulicy i nie możesz do niego wsiąść, potrafi #!$%@?ć albo ten robot z misji od aut dzwoniący do Ciebie i mówiący, że w pobliżu jest jego auto, gdy Ty w czym czasie #!$%@? się z kimś, też #!$%@?.
Plusy:
- Super grafika (gram przez gfn na ultra z rt), robi wrażenie
- Świetnie napisane postacie główne, naprawdę fajne dialogi.
- Soundtrack rozwala, chyba najlepszy ze wszystkich gier, jakie ogrywałem.
- Fajna fabuła i misje poboczne, ciekawe, chociaż jak wcześniej napisałem, ogrom pytajników na mapie mnie zniechęca.

Daję ogólnie 8/10, przyjemnie się gra, ale jednak czegoś brakuje.
#cyberpunk2077
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madisonsquare: Imo problem z Cyberpunkiem można streścić tak, że nie da się nic kupować w stoiskach z ulicznym jedzeniem. Zamiast tego trzeba zasuwać do sklepu zaznaczonego na mapie lub znaleźć maszynę z żarciem, chociaż tuż obok ciebie Chińczyk sprzedaje makaron :x
  • Odpowiedz