Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Niedziela, 13 grudnia 2020. Imieniny: Łucji, Otylii. Słońce podniesie się dziś o 08:00. Świecić będzie 7 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry dla was koledzy dawno dla was nie pisalem i teraz pisze i to na dodatek tak wczesnie jade sobie dzisiej dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @Hansim33 @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem


Pobudka 8 10, pierwsze ogarnianie domu już za mną, teraz trzeba jeszcze o siebie trochę zadbać (wliczając jedzenie). Może starczy czasu na puzzle przed wyjazdem do dziadka na papierologie i zakupy dla babci. A potem już powrót, skoki i edycja bryka do nauki, bo jednak trochę rzeczy tam trzeba dopisać (a to u mnie najefektywniejsza metoda nauki, jak sam sobie pisze skrótowo notatki, książki to mogę czytać do poduszki).
Co ciekawe, znowu pęka mi skóra na palcach (na zgięciach), mimo że na całych dłoniach jest mięciutka i zadbana, mam takie brzydkie ślady. Zima mi po prostu nie służy, ale zawsze myślałem, że to będzie domena wieku 40-50+, a nie 27.
Tak, czy inaczej - kurs opłacony, papierologia wypełniona, wszystkie cele misji zrealizowane (zagadka - w jakiej grze z polskim dublażem padały takie słowa :D?), można wracać do życia bez swojego samochodu. Jest niewątpliwie jeden plus - auto ma jeszcze 3/4 baku nabite i od ponad tygodnia nigdzie nie jeździ, co oznacza, że na samej pracy uniknęło 600 km i jakiś 200-250 na wyjazdach przed weekend. A że w środku zalane paliwo jeszcze sprzed podwyżek (i to niestety o 20 gr/l, więc to nie
  • Odpowiedz
  • 13
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, miłej niedzieli życzę! Mam na dziś kilka spraw do ogarnięcia i później planuje nic nie robić by odpocząć na najbliższy tydzień ciśnienia z projektami.
  • Odpowiedz
Cześć, udanej niedzieli, jest mgliście ale sklepy otwarte więc można było zakupi porobić.

Wczoraj wpadłem do was na chwilę ale coś mi nie chciało działać dobrze i zacinało strasznie. Do tego wziąłem leki na zatoki, piwo wypiłem i mnie tak zmuliło że prawie zasnąłem na siedząco. Głowa mi pęka od tych zatok. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzymajcie się ciepło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Strasznie wczoraj sie zasiedziałam, tworzyłam muzykę do piątej rano ale wstałam o 11 bo musiałam posprzątać. Niektórzy mówią, że nie trzeba sprzątać jak się jest dorosłym ale ja posprzątałam. Na tym polega odpowiedzialność.
Dobrego obiadu i miłego, bezstresowego dnia
( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hansim33: @wynalazek_one: @BoleKk87: @buczubuczu: @AllGoesWrong: @omi-omi: wypraszam sobie, nie
  • Odpowiedz
Hej Ptysie!
No i tak nietrzymanie moczu przez Dziąślaka wygoniło mnie ze spotkania ¯_(ツ)_/¯ Miło było Was wszystkich zobaczyć, uwielbiam te spotkania! Po ogarnięciu przemoczonego predatora i ponownym ululaniu zamawiałam jeszcze prezenty dla babci niebieskiego i teściów i wygląda na to, że mam już komplet. W tym roku wyjątkowo późno się za to wzięłam i mam wyrzuty sumienia. Zdążyłam popakować tylko te dla niebieskiego, reszta leży jeszcze w sekretnej szafie i czeka na kolejną nocną zmianę przy śpiącym Dziąślaku.

@Hansim33 czekamy na relację ze spotkania z koleżanką ʕʔ

@wynalazek_one trzeba sprawdzać często
shittysupport - Hej Ptysie!
No i tak nietrzymanie moczu przez Dziąślaka wygoniło mnie...

źródło: comment_160786157715BlmF9F38l9WhhiMJp3pw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz