Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Niedziela, 13 grudnia 2020. Imieniny: Łucji, Otylii. Słońce podniesie się dziś o 08:00. Świecić będzie 7 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry dla was koledzy dawno dla was nie pisalem i teraz pisze i to na dodatek tak wczesnie jade sobie dzisiej dla katowic wracam w srode spotkam z kolezankq pooglqdam mieszkania i wroce sobie i nie wiem co jeszcze no i milego dnia dla was i
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu
Dzień dobry! Wstałem bo trzeba było rowery sprawdźić, juz chyba nie zasnę, echhh.
Niedługo śniadanko trzeba sobie zjeść. Potem tradycyjnie leżing, może jakiś spacer do i tak się powoli będzie toczył dzień.
Ja Wam życzę miłego dnia, smacznego i
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @Hansim33 @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem


Pobudka 8 10, pierwsze ogarnianie domu już za mną, teraz trzeba jeszcze o siebie trochę zadbać (wliczając jedzenie). Może starczy czasu na puzzle przed wyjazdem do dziadka na papierologie i zakupy dla babci. A potem już powrót, skoki i edycja bryka do nauki, bo jednak trochę rzeczy tam
  • Odpowiedz
  • 13
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, miłej niedzieli życzę! Mam na dziś kilka spraw do ogarnięcia i później planuje nic nie robić by odpocząć na najbliższy tydzień ciśnienia z projektami.
  • Odpowiedz
Cześć, udanej niedzieli, jest mgliście ale sklepy otwarte więc można było zakupi porobić.

Wczoraj wpadłem do was na chwilę ale coś mi nie chciało działać dobrze i zacinało strasznie. Do tego wziąłem leki na zatoki, piwo wypiłem i mnie tak zmuliło że prawie zasnąłem na siedząco. Głowa mi pęka od tych zatok. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzymajcie się ciepło.
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: Dzień dobry wszystkim, przepraszam że wczoraj nie wpadłem ale spotkanie mi się ciut przeciągło. Miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Strasznie wczoraj sie zasiedziałam, tworzyłam muzykę do piątej rano ale wstałam o 11 bo musiałam posprzątać. Niektórzy mówią, że nie trzeba sprzątać jak się jest dorosłym ale ja posprzątałam. Na tym polega odpowiedzialność.
Dobrego obiadu i miłego, bezstresowego dnia
( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hansim33: @wynalazek_one: @BoleKk87: @buczubuczu: @AllGoesWrong: @omi-omi: wypraszam sobie, nie czuje sie trąbą (òóˇ)
Taka to
  • Odpowiedz
Hej Ptysie!
No i tak nietrzymanie moczu przez Dziąślaka wygoniło mnie ze spotkania ¯_(ツ)_/¯ Miło było Was wszystkich zobaczyć, uwielbiam te spotkania! Po ogarnięciu przemoczonego predatora i ponownym ululaniu zamawiałam jeszcze prezenty dla babci niebieskiego i teściów i wygląda na to, że mam już komplet. W tym roku wyjątkowo późno się za to wzięłam i mam wyrzuty sumienia. Zdążyłam popakować tylko te dla niebieskiego, reszta leży jeszcze w sekretnej szafie i czeka
shittysupport - Hej Ptysie!
No i tak nietrzymanie moczu przez Dziąślaka wygoniło mnie...

źródło: comment_160786157715BlmF9F38l9WhhiMJp3pw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz