Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Niedziela, 13 grudnia 2020. Imieniny: Łucji, Otylii. Słońce podniesie się dziś o 08:00. Świecić będzie 7 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 11:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 36
  • Odpowiedz
@Sikorka2017 bimba to i ja znam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@omi-omi to ja też śniadaniem się pochwalę z dzisiaj
@shitty_support z jednej strony fajnie, bo oszczędność na emocjach przez jeden kolor papieru a z drugiej to ja bym popoerdzielił wszystko i źle dał. Nie no żartowanki. A propos przelania pampersa, to ja zawsze mowilem tak jak w filmie "Głupi i Głupszy": ciepełko ( ͡°
wynalazekone - @Sikorka2017 bimba to i ja znam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@omi-omi to ja też śniadani...

źródło: comment_1607893176QE8yc9iKbhjbHv81GJEDZ4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@micke: @sikorka2017 @TomTailor100 @algus @ Dioddy @buczubuczu @wynalazek_one @Wejszlo @shitty_support @slabehaslo @nie_mowie_po_kociemu

Siema Mordeczki! Z tej strony wczoraj widziany i zapowiadany nowy członek tej sympatycznej zgrai :) Na dobranoc życzę Wam takiego samego, cudownego flow jakie sam od niedawna posiadam za sprawą pewnej absolutnie wyjątkowej Osóbki. Są to najlepsze możliwe życzenia, bo wierzcie mi.. po prostu ;) Dobrej nocy :)

Ps
  • Odpowiedz