Wpis z mikrobloga

Czepiacie się Redów i Cyberpunka a Anthem to już nie pamiętacie. Nie pamiętacie bugów w Asassin's Creed: Unity.. O grach pokroju F76 czy Battlecruiser 3000 AD to już szkoda mówić. Idźcie sobie kupcie Fife 21 i mówicie o tym jak to Polacy cebulacy nie potrafią gier robić. Tfuu na waszą hipokryzje

#cyberpunk2077 #gry
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MxS89: Wydaje mi się, że nie jest to hipokryzja, a jedynie gorzkie rozczarownie. Nikt nie pokładał tyle nadziei w wymienionych przez Ciebie tytułach co w CP2077. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MxS89: Plus za post. CDR teraz jak i w wiedźminie podejmuje rękawice i walczy. Ile to było gier że po wyjsciu na rynke dostawały status EOL. i to nie małe pozycje. wypuścili koniec projektu.

Wiedzmin dostał ostatnie do wersji 1.32 - ma być po kilku latach następny usprawniający grafikę.
A mówiąc o grafice, odpaliłem W3 - grafika względem CP to prehistoryk. Dziwie się jak next gen ma działać idealnie na
  • Odpowiedz
@MxS89:
Oczywiście, że pamiętamy. Anthem (wcześniej ME:Andromeda), AC:Unity, F76 ciążą jak kamienie u szyi na reputacji Bioware'u, Ubisoftu czy Bethesdy. Ubisoft trochę zamazał plamę kolejnymi tytułami, ale nie oszukujmy się, nigdy nie mieli takiego poważania wśród graczy jak CDPR.
  • Odpowiedz
@kkthxbb: Takie rozczarowanie że większość "specjalistów" nie potrafi rozpoznać RPG od FPS. A to właśnie Ci krzyczą w niebo głosy jak to się bardzo zawiedli. Proszę Cię obecnie najpierw wypuszcza się gry a później się je łata. No niestety mamy bardzo niecierpliwa widownie. a gracze i ich wymagania to bardzo śliski temat. Może nie wystartowali z przytupem ale gra jako gra jest naprawdę mega ambitna jak na niewielkie państwo gdzieś
  • Odpowiedz
@nufdcvbt: A wiesz w jakim miejscu jest No Man's Sky obecnie? Radzi sobie doskonale. Za dużo do głowy sobie naładowaliście i wam teraz to wychodzi. Nie są nadludzcy a błędy które się pojawiają za kilka miesięcy praktycznie zostaną zapchane i będzie git
@PanZiomal: Anthem był wręcz wyzwolicielem EA, ostatnią szansą i co wyszło z tego? Totalnie gówno
  • Odpowiedz
@MxS89:

Ale co to jest za argument "że u innych też tak było"? Jak ja zacznę okradać na ulicy i ktoś mi zwróci uwagę to też mogę powiedzieć "ale inni ludzie też tak robią"? xD

Gra w tym stanie nie powinna wyjść, tyle. A CDRED to teraz typowe korpo które wydymało swoich klientów.
Nawet jeśli grę naprawią w jakimś tam stopniu za rok, dwa to ludzie powinni z dużo rezerwą podchodzić do wszystkiego
  • Odpowiedz
@MxS89: jak nie pamiętacie? Co ty pierdzielisz. Każda z tych gier dostała porządne jeby za kiepska wydajność, bugi, ogólne niedopracowanie. I słusznie. Dlatego teraz jeby należą się redom za to, że nie dotrzymali obietnicy.

Skoro reklamowali te grę jako przełomową, to niech będzie przełomowa, do cholery.
  • Odpowiedz
@nufdcvbt: A wiesz w jakim miejscu jest No Man's Sky obecnie? Radzi sobie doskonale. Za dużo do głowy sobie naładowaliście i wam teraz to wychodzi. Nie są nadludzcy a błędy które się pojawiają za kilka miesięcy praktycznie zostaną zapchane i będzie git

@PanZiomal: Anthem był wręcz wyzwolicielem EA, ostatnią szansą i co wyszło z tego? Totalnie gówno

@MxS89: #!$%@? mnie to boli serio. Produkt jest niepelny,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MxS89:

najpierw się wypuszcza gry a później się je łata


Rozumiesz co to znaczy ? Proszę państwa za pieniążki które nam daliście dostaniecie produkt grubo poniżej oczekiwań, ale poczekajcie pół roku i gra będzie dobra.
Naprawdę debilny argument w którym wręcz mówisz "hej mogą mi napluć w twarz bo dadzą mi później chusteczki".
Miliony wydane na marketing i tworzenie otoczki gry która ma być przełomem. A co gracze dostali? Średniej
  • Odpowiedz