Wpis z mikrobloga

na szybko podsumowanie po 40 godzinkach gry i skończonej fabule

plusy (dość ogólne)
+ świat jest cudowny, ze znaczników skorzystałem może z kilka razy, a tak to wszędzie poruszałem się pojazdami lub pieszo, bo sprawiało mi to realnie przyjemność, w końcu nie są to nudne polany, lasy czy wioski z Wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ fabuła, bardzo fajna i wciągająca, chociaż mogłaby być troszkę dłuższa
+ hakowanie, strzelanie - bardzo spoko, chociaż z tym strzelaniem to też zależy od broni, ale w pewnym momencie znalazłem idealny karabin dla siebie który mimo o wiele gorszych statów od broni, które znajdowałem w pewnym momencie służył mi do końca gry

minusy
- policja, no to #!$%@? koncertowo nawet nie wiem jak to skomentować, liczyłem, że będę mógł poganiać się z policją po night city, a tu 200 metrów od nich odjeżdżasz i o tobie zapominają (,)
- błędy, chociaż szczerze to nie doświadczyłem ich wiele, za to jeden mnie irytował dość mocno i zetknąłem się z nim kilka razy, a dokładnie chodzi o blokowanie się dialogów gdy masz jednocześnie wybór w dialogu gdy rozmawiasz z np. Johnym i z kimś przez telefon (kolidują ze sobą opcje wyboru i możesz wybierać tylko w jednym dialogu), a no i raz jeden z bossów mi się zbugował i nie mógł się ruszyć przez co mogłem go atakować, a on mnie nie xD
- no urok gier tego typu, im dalej w las tym łatwiej, przez co finalnie bossy czy inni przeciwnicy nie są żadnym wyzwaniem (grałem na trudnym poziomie, może na bardzo trudnym wygląda to inaczej ale wątpie)
- paskudne ubrania, co prawda nie wszystkie, ale jednak te paskudne przeważają
- brak fryzjera czy ogólnie możliwości edycji wyglądu jak zmiany kolorów paznokci, włosów czy robienia sobie tatuaży czy innych gówien tego typu

Jeżeli ktoś się zastanawia czy zagrać - to nie warto... się zastanawiać, bo trzeba zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie gra mocne 8/10, przejdę pewnie jeszcze z 2x żeby sprawdzić każdą ścieżkę, inne opcje wyborów i pozostanie czekać na multi

#cyberpunk2077
harnas_sv - na szybko podsumowanie po 40 godzinkach gry i skończonej fabule 

plusy...

źródło: comment_1607815565c4TXV9xFes8g6V85cMnLbw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@harnas_sv: 17h za mną na PC i w 100% się zgadzam. Mają sporo do poprawienia ale już teraz gra się bardzo dobrze. Aktualnie robię misje że zbieraniem taksówek xD
  • Odpowiedz