Wpis z mikrobloga

ciekawi mnie co mieli w glowie wydawcy decydujac sie wypuszac to na #ps4 i #xbox ze im nie bylo po prostu glupio. Zero w ogole skruchy teraz, komunikatu, przeprosin ze jest zle i zrobia wszystko zeby te gry wygladaly normalnie jak najszybciej. Normalnie jakby ktoś napluł Ci w morde. Wydajesz 200 zł na coś co ma dać Ci rozrywke a daje Ci tylko frustracje. Inb4 stara konsola - ok to mogli nie wydawac. Jakos gta5, ac, horizon zero down wygladaja ladnie i dzialaja ladnie
#cyberpunk2077
  • 24
Dokładnie. Na PC wszystkie działają lepiej.


@Jah00: ale co działa lepiej w przypadku cp2077 na pc? ai jest inteligentniejsze (a raczej istnieje)? ma bogatsze opcje modyfikacji postaci? crafting ma sens? wybory mają znaczenie? podstawowe rzeczy są spierd*lone, a ty mówisz, że wszystko działa lepiej... nie, cp2077 nie działa lepiej na pc, jest tak samo #!$%@?
jak to po co, zeby grac z kanapy na tv bez myslenia i ciaglego upgrade. Konsola jest bardzo wygodna przeciez


@eternit_nie_wybacza: Ja tam podpinam PC do TV i też gram z kanapy, więc dla mnie żaden argument.

#!$%@? typie ludzie maja mozliwosc kupienia gry na konsole to kupuja


@marsellus1:

ale co działa lepiej? ai istnieje i jest inteligentniejsze? ma bogatsze opcje modyfikacji postaci? crafting ma sens? wybory mają znaczenie?


@
Więc powtarzam - sami jesteście sobie konsolowcy winni i nawet mi was nie żal.


@Jah00: jeśli to ma się również tyczyć mnie, to ciebie zadziwię, ale w cp grałem na pc i ta gra nie powinna wyjść w takim stanie w jakim wyszła na ŻADNĄ platformę, nie tylko na konsole starej generacji
@jempierozki: Nie uważam tak. Ja sobie gram w CP i żadnych błędów, ani "złego stanu" nie doświadczyłem, nie licząc kilku drobnych gliczy jak przenikanie się przedmiotów, co nie ma wpływu na rozgrywkę i mi nie przeszkadza, bo w każdej grze tej skali są glicze, nawet w RDR2. Poza tym to właśnie konsolowcy oceniają gry powierzchownie, po grafice czy animacji, co dla mnie wcale nie jest najważniejsze, bo najważniejsza jest grywalnośc i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po co ktoś miałby kupować konsolę tylko do gier, skoro za niewiele więcej może mieć nie tylko lepsze i tańsze gry, ale multimedialny kombajn do wszystkiego? To tak jakby kupować radyjko zamiast smartfona.


@Jah00: Powodów jest bardzo dużo. Ja nie mam PC ale laptopa i używam go do pracy, czasem puszczę sobie muzykę, którą leci oo wifi z soundbara pod TV. Wszelkie inne multimedia odtwarzam na dużym SmartTV, bo jest wygodnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poza tym to właśnie konsolowcy oceniają gry powierzchownie, po grafice czy animacji, co dla mnie wcale nie jest najważniejsze, bo najważniejsza jest grywalnośc i miodność

@Jah00: I tu się mylisz! Dużo osób narzekało chociażby na Elex za beznadziejną oprawę graficzną a mi się grało nieziemsko dobrze, oczywiście na PS4. Tak samo grałem w inne gry z kiepską grafiką bo liczyła się ta cała miodność. W Cyberpunk brakuje na konsolach niestety pierwszego