Wpis z mikrobloga

Do wszystkich broniących tego gówna, nigdy w historii gier nie pojawiła się tak bardzo niedopracowana produkcja AAA. To jest porażka gorsza od No Man's Sky w dniu premiery. Mam PS4 Pro i po prostu nie da się w to grać, AI nie istnieje, grafika jest gorsza niż w Wiedźminie na Nintendo Switch a przez błędy trzeba non stop wczytywać grę od ostatniego zapisu. Nie jest to pełnowartościowy produkt i mówienie, że to moja wina, że nie mam komputera do gier za 20k do mnie nie przemawia. Kupiłem grę na PS4 i na tym systemie powinna działać, jak nie działa to znaczy, że jest wadliwa. CD Projekt oszukali konsumentów wypuszczając ta grę i to jest fakt. Spodziewałem się, że może się okazać, że gra nie spełni oczekiwań, bo te były naprawdę wygórowane ale to co dostaliśmy to jest po prostu plucie nam w twarz.
#cyberpunk2077
  • 20
@Yogi_:
Ej, ta gra może i jest crapem, ale nie takim jak No Man's Sky na premierę XD Jedyne co dobrze teraz wyszło, to że koleżka od niebiańskiej gierki naprawdę postarał się z naprawianiem tego xD
@Yogi_: @CorpusCallosum: było jeszcze Atlas prócz no mans sky.
Ale tam developerzy wypuszczali patche średnio co godzinę po premierze (starali sie w #!$%@?, patchnotesy na twitterze, odpowiedz na zglaszane bledy itp). Ale opinia została i mimo że teraz to lepsza gra niż Ark to graczy mniej.
@Yogi_: Ja to jak w dawnych czasach kupiłem GTA 4 w premierze na PC z radeonem, to okazało się że musiałem ją wrzucić do szuflady na kilka tygodni, bo na topowym wtedy Radeonie 4870x2 gra nawet się nie włączała. Także liczę na poprawienie tej #!$%@?, bo takie rzeczy się już zdarzały. Tylko w przypadku GTA 4 gra była zrobiona zajebiście na konsole, a na PC nie dało się grać.
jeszcze pamiętam te parę lat temu jak szukali profesjonalistów od latających aut bo chcieli je wprowadzić do gierki, jak widzimy chyba nie znaleźli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pickle_Rick: A właśnie - zapomniałem już o tym. Rzeczywiście
ty wiesz co to jest produkcja AAA, chyba nie skoro używasz tego określenia w odniesieniu do CP xD


@KondominiumKatoSocjalistyczne: nie no, kolejna gierka indie. W co ty grasz #!$%@??

According to analysts at the Polish brokerage firm ( via NIntendoSmash ), the approximate budget of Cyberpunk 2077 is set to reach PLN 1.2 billion, which is approximately $314 million.

If this indeed happens, then Cyberpunk 2077 will become the most expensive