Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzień w januszexie za mną eh.. z jednej strony nie jest aż tak źle przynajmniej na razie z drugiej czasami człowiek się zastanawia dlaczego jego życie potoczyło się tak że trzeba yebać wśród tych boomerów za minimalną wykonując pracę którą równie dobrze mógłby pewnie wykonywać jakiś robot (_ )

Najgorszy moment każdego dnia to dla mnie przerwa śniadaniowa nie bardzo jest jak wtedy stamtąd spieprzyć poza tym jaką mam inną opcje siedzieć w aucie na tym zimnie albo w kiblu jak kompletny spierdon? poza tym zaraz by się zaczęli dopytywać co ze mna czy się obraziłem i tym podobne

Każdy ma swoje miejsce na stołowce na przeciwko mnie siedzi typowy janusz wąsacz po prawej trzy utopce (ulane p0lki) a po lewej ziomek który tylko lurkuje telefon i w ten sposób próbuje przetrwać te chwile. Najgorsza w tym towarzystwie jest jedna z p0lek typowa chamska baba bez hamulców która każdego obrzuca głupimi pytaniami musi wszystko o wszystkich wiedzieć i no ogólnie przez tyle lat egzystencji nie sądziłem że trafie jeszcze na tak wk@&wiającą osobę po przejściu szkolnego kołchozu ale jak widać życie mnie zaskakuje jak zawsze.Nie wiem po co pisze ten wysryw po prostu miałem potrzebe wyrzucić to z siebie a i pozdrawiam wszystkich yebiących na codzień w takich kołchozach ten kto na co dzień robi w takich miejscach w cyrku sie nie smieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #gownowpis #depresja ##!$%@?
  • 8
@Hiro22: wiesz co jest gorsze od pracy w januszexie? Nie móc pracować w ogóle, nigdzie - ze względu na różne czynniki życiowe. Ludzie traktują Cię wtedy jak gorszy sort, a jako potencjalny partner masz od razu -100 pkt na starcie. I nikogo nie interesuje, że masz niezłe wykształcenie albo to że pomimo braku zatrudnienia całkiem nieźle sobie radzisz finansowo. Nie pracujesz -nie liczysz się.
@milkas98: no to współczuje ja zawsze nienawidziłem się uczyć więc skończyłem swoją kariere naukowa na zawodówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skończyć studia i trafic do januszy do fabryki smrodu to już jakiś uber przegryw
@Hiro22: > trzeba yebać wśród tych boomerów za minimalną wykonując pracę którą równie dobrze mógłby pewnie wykonywać jakiś robot (_ )
własnie dlatego musisz żyć, bo jeszcze nie robią tego więc jestes potrzebny, w przyszlosci czeka nas depopulacja
Najgorsza w tym towarzystwie jest jedna z p0lek typowa chamska baba bez hamulców która każdego obrzuca głupimi pytaniami musi wszystko o wszystkich wiedzieć i no ogólnie przez tyle lat egzystencji nie sądziłem że trafie jeszcze na tak wk@&wiającą osobę


@Hiro22: o #!$%@? jakbym czytał o swojej "koleżance" z pracy xd. Oczywiście pochodzi z zadupia, wymęczone zaoczne studia na jakiejś gównouczelni i #!$%@? ryby/jajka na twardo/kiełbasy w biurze. No i zawsze pierwsza