Wpis z mikrobloga

ludzie jak zwykle pamięć złotej rybki, hajp nakręcony jakimś krótkim cinematic trailerem i mózgi zapomniały co nam EA zafundowała kilka lat temu w przypadku gównodromedy. chciałbym tylko przypomnieć, że studia odpowiedzialne za świętą trylogię już nie istnieją, a ekipa która robiła andromede i która będzie na 99% robić nowy ME wypuściła ostatnio takiego crapa jak anthem. was to jednak łatwo jest urobić
#masseffect #gry #konsole #pcmasterrace
koronawirus - ludzie jak zwykle pamięć złotej rybki, hajp nakręcony jakimś krótkim ci...

źródło: comment_1607693261rFLKSjRCYhCuop0N8iC3yz.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@koronawirus: oj tu się nie mogę zgodzić. Andromeda to naprawdę porządna gra dopóki nie będziemy na nią patrzeć w jakikolwiek sposób na kontynuacje trylogii, czy jakkolwiek powiązywać ją z trylogią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@koronawirus: Oni chyba oczekiwali niebotycznej sprzedaży, a jak się okazało, że lipa to EA zamiast naprawiać to kazali uciąć łeb przy samej dupie. Grając w Andromede odniosłem wrażenie, że tam było planowane dobre kilka dodatków, oni tą grę po prostu porzucili i elo
  • Odpowiedz
@koronawirus dobra nie zesraj się. Chyba tylko dlatego że przespałem cały hype, jakoś 3 lata po premierze nie powiedziałbym złego słowa o tej grze. Premierowe bugi naprawili w moment ale i tak trzeba o tym przypominać żeby nie było wyszło przypadkiem że to jest dobra gra.

Jeszcze tylko przypomnę masturbatorom trylogii że bardzo podobne zarzuty stawiano me1 co Andromedzie
  • Odpowiedz
@koronawirus: a zobacz co się z No Man's Sky stało, jakie gówno było na premierę, a teraz co xD


Patchami się zateguje i będzie git.

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: ALE za hajs który zgarnęli za No Man Sky zatrudnili x osób i od premiery nad nią pracują. Cały czas do teraz całe studio łata grę i dodaje content. Wierzysz że teraz CDPR przez 2 lata+ będzie pracować nad naprawą gry, bo
  • Odpowiedz
@SmokeProspector: @koronawirus: Sracie na EA, a wielokrotnie było info z wielu źródeł, że EA dawało Bioware wolną reke przy swoich produkcjach, za swoje błędy odpowiada Bioware, ale fanboje płaczą bo jak to tak, legendarna firma robi gówniane gry? Nie może być :O
  • Odpowiedz
Andromeda to naprawdę porządna gra dopóki nie będziemy na nią patrzeć w jakikolwiek sposób na kontynuacje trylogii, czy jakkolwiek powiązywać ją z trylogią.


@HaPPe: nieprawda, Andromeda jest słaba nawet w oderwaniu od trylogii. Zresztą jak inaczej można na nią patrzeć, skoro setting jest całkowicie od niej oderwany z racji fabuły xd?

Słabe postacie, słaby scenariusz (brak poczucia gry o dużą stawkę, brak sensownych antagonistów), nowa galaktyka, w której spotykamy JEDNĄ
  • Odpowiedz
@BrockLanders: do tego unoszący się cały czas w powietrzu smrodek SJW (można poczytać, jak wyglądało "implementowanie" tego od środka), brak spójności w developingu (teamy rozsiane po Kanadzie, pierwszy build wywalony do kosza praktycznie po 2-3 latach tworzenia, w efekcie gra powstawała w praktyce może 1,5 roku) i wszystko zaczyna być jasne.
  • Odpowiedz
@BrockLanders nie wymieniłeś bugów które powtarzają się nawet w me2 jak freeze postaci w losowych miejscach, bugujące się drabinki. Do tej pory tego nie naprawili i miał bym bekę jakby w remasterze też te bugi by się powtarzały. Brak realnego wpływu na fabułę w samej jedynce i sam podajesz argument że w kolejnych częściach to naprawili. To trzeba chyba nie przejść Andromedy by uważać ją jako standalone wybieg BioWare. Brak charyzmatycznych
  • Odpowiedz
@BrockLanders: A i jeszcze ta świetna muzyka w trylogii. Ta muzyka, która się paskudnie zestarzała i stała się memem? Ta muzyka, która po me1 miała recykling w kolejnych częściach. Nie to, że tylko dali świeżą kompozycję na bazie starych nut ale po prostu używali wtórnie tych samych przygrywek czy to w mapie galaktyki, czy to menu. Nie żebym nie zauważył ale w MEA też użyli niektórych nut z trylogii.

Twój
  • Odpowiedz
Prosty test: wymień na szybko z pamięci 10 (nie 3, nie 5, ale 10) imion bohaterów Andromedy. Bez oszukiwania.


@BrockLanders: Ja bym nieźle się zastanawiał aby wymienić tyle imion z org trylogii a grałem je + andromedę w tym roku. Do tego praktycznie wszystkie misje poboczne robiłem.
  • Odpowiedz