Wpis z mikrobloga

@Fiktorianin:
Przeciez wlasnie problemem gry jest to ze gameplay to gowno, a fabula + wybory tez szalu nie robia.
Ludzie sie smeija ze 200 zl to nic, gdy za 7 dych mozna bylo kupic prawdziwa gre roku HADES. xD
Przez taka mentalnosc frajerow, ktorym sie wcisnie wszystko, developerzy beda robic coraz wiecej takich #!$%@? gier.
  • Odpowiedz
że niektórym tak się dzieje nie znaczy, że jest to ogół


@blntgr: istnieją dwie wersje gry na ps4? Zresztą na wykopczanie ludzie mówią to samo. To samo mówią ludzie których znam irl. To samo ludzie mówią na innych forach. Może dostałaś jakąś lepszą wersję.
  • Odpowiedz
  • 6
Nie można się nie zgodzić, że gra na premierę ma optymalizację Batmana : Arkham Knght i liczbę bugów, która dorównuje przeciętnej produkcji Bethesdy. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to świetna gra, która na 100% zostanie naprawiona. Jestem pewien, że ta gównoburza nie potrwa długo, a gracze zapomną o problemach na premierę (przeciętny gracz ma przecież pamięć złotej rybki). O kontrowersjach z wyżej wymienionym Batmanem też zapomnieli. Nawet o wiele bardziej
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: dlatego ja sobie spokojnie poczekam, od roczku i wtedy kupię dopracowaną gierkę, może z jakimś dlc, w niższej cenie i lepszej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakoś nie mam potrzeby chwalenia się znajomym i w pracy zdjęciami spod paczkomatu, czy czym tam się jeszcze ludzie próbowali dowartościowywać xD
  • Odpowiedz
@Dudleuss to też nie jest zbytnio powód do dumy. Za minimalną można na studiach dorabiać. Jak twoje życie wygląda inaczej to zacząłbym się zastanawiać dlaczego i co (a może nawet kto) jest tego przyczyną
  • Odpowiedz
@blntgr: też mam z tego beke xD niektóre osoby sa takie, że próbują mi wmówić że mam bugi choć ja ich nie widzę xD mam wersje na PC czyli tą stabilniejszą ale i tak zdarzają sie gagatki, które po prostu WMAWIAJĄ MI że mi sie gra pewnie wywala czy coś xD to jest chore serio. Gra ma błędy mniejsze i większe ale żeby były jakimś gamechangerem to nie zauważyłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blntgr: Myślę, że obecnie nie jest niczym dziwnym Day 1 patch, przy gigantycznej skali obecnych projektów. Cyberpunk nie jest tu wyjątkiem. W 100% nie da rady wszystkiego wyeliminować w fazie produkcji. Nie przy tak rozbudowanych grach
  • Odpowiedz