Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jest tu ktoś kto pracuje w przemyśle?
Głównie chodzi mi o jakiegoś socjalistę od lean albo planistę produkcji.
Za rok kończę #air #automatykairobotyka. Jestem kobietą, więc w sumie ciężko znaleźć coś w tym kierunku. Teraz mam na studiach przedmiot o planowaniu i doskonaleniu produkcji. Zastanawiam się czy nie iść w tym kierunku zawodowo. Co myślicie? Opłaca się? Łatwo jest się w to wdrożyć? Może polecicie jakieś książki, filmiki albo kurs?
Czy mogę ewentualnie po obronieniu pracy inżynierskiej brać pod uwagę studia podyplomowe z logistyki? (nie wiem jak to działa i jakie są warunki żeby dostać się na podyplomowe, w sensie z czego ten dyplom będzie akceptowalny)
#przemysl #pracbaza #praca #produkcja #lean #leanmanagement #logistyka
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford: No właśnie kurde o to mi chodzi. Żeby też nie szukać pracy fizycznej na 3 czy 4 zmiany, ale mieć stałe godziny pracy, na przykład 7-15 i spokojnie móc sobie pracować, z możliwością pracy zdalnej przez na przykład dwa dni w tygodniu. Spodobało mi się w sumie ale nie wiem o co się zahaczyć, żeby to pociągnąć, żeby się nauczyć więcej
@Amestris
Lean, 6s, process control, project management - plusem normalne godziny pracy i "czystość" w porównaniu do UR. Dodatkowo bardzo uniwersalny zawód i w każdej firmie produkcyjnej jest ktoś taki potrzebny (przynajmniej w dużych korpo).

Zarobki? To już zależy od Ciebie i co uważasz za dobre.