Wpis z mikrobloga

A skąd te recenzje w ogóle? gra minimum zajmuje 20 godzin a już tyle recenzji. Także odpowiedz sobie na pytanie ile tych pozytywnych i negatywnych jest napisane przez osoby które faktycznie grę mogły ocenić a ile przez takie co włączyły i wyłączyły.
@szmagli: Tak samo jak tymi negatywnymi, osoby które wystawią faktyczną ocene gry dopiero zaczynają albo zaczną w to grać. Trzeba dać tydzień albo więcej żeby zobaczyć jak się układa faktyczny rozkład ocen.
@Quimeen: Na serio uważasz to za w pełni wartościową ocene jak osoba wejdzie, zagra 10 minut i wystawi negatywa bo znalazł bugi? Jak tak to Ci współczuje. Tak jak napisałem wyżej, po tygodniu lub dwóch będzie można zobaczyć faktyczny rozkład ocen i jak to faktycznie ludzie oceniają.
@Nobody88: yup. Powinni zrobić sensowny minimalny czas do wystawienia recki. Tylko w przypadku negatywnych mniejszy bo jednak jak komuś gra się nie odpala albo #!$%@? na start to powinienem móc takową wystawić. coś w stylu kategorii recenzji? Ktoś wgle recenzując grę dzieli to sensownie na fabułę, muzkę, mechanikę itp? I punktacja na nie...
@Koloses: no pewnie ze taka ocena jest mało miarodajna (w sensie po nie wiem - pół h gry). No bo co można ocenić w pierwsze 30 minut?
- czy gra się odpaliła
- pierwsze wrażenie jeśli chodzi o grafikę, efekty itp
- czy ogólnie gra podeszła
Przy czym, jeśli gra nie podeszła to nie wiem, czy negatyw zawsze jest zasadny, według mnie nie. Najbardziej dla mnie wartościowe są oceny gry po
Ludzie w dzisiejszych czasach bardzo łatwo oceniają "po okładce" bez refleksji i przez to mamy rynek gier jaki mamy... Czyli niski próg wejścia i "na pierwszy rzut oka" musi zachwycać.


@kefas_safek: dobry opis fanbojow cdp red
@kefas_safek: zamawiaja preordery po obejrzeniu oklamanych gameplay i uslyszeniu falszywych obietnic (nawet czesto pisza ze preordery złe ALE DLA TEJ FIRMY WYJATEK, bo oni kochaja graczy itp.), bronia gre ktora ma na oficjalnym gameplayu co kilkanascie sekund buga, uzywaja wymowek w stylu ze "day one patch wszystko naprawi", "polaczki narzekaja", "chodzi slabo bo na wersjach do recenzji jest denuvo, bez denuvo bedzie o wiele lepiej chodzic", to tak, to sa fanboje.