Wpis z mikrobloga

Oto kolejny dowód na zakłamanie #nauka czy #medycyna
Przedstawiam wam dr Di Bella wynalazcę „Metoda di Bella” w zwalczaniu #nowotwory który systematycznie od dziesiątek lat jest cenzurowany i zakopywany przez media głównego ścieku takie jak Wikipedia czy British Medical Journal
Otóż tak się składa że właśnie Aldo Bencivenni udowodnił w sądzie iż medycyna konwencjonalna (chemio...itp) mu w ogóle nie pomogła a wyleczył się bardzo szybko w/w metodą i Trybunał w Catanzaro przyznał mu bezpłatne leczenie tym sposobem na NFZ

http://www.metododibella.org/it/notizie/2020-11-26/Il-Tribunale-di-Catanzaro-dispone-la-somministrazione-gratuita-del-MDB.html#.X9HHYRHYPDs

„Orzeczeniem z 23.11.2020 r. Sąd w Catanzaro uznał prawo pacjenta dr Di Belli, chorego na raka trzustki, do uzyskania bezpłatnego podawania leków przez ASL.(odpowiednik NFZ)
Trybunał uznał również, że w tym konkretnym przypadku leki MDB są obecnie i na podstawie udokumentowanych czynów jedynym (!) lekarstwem, które może przynieść pacjentowi „… poprawę objawowego obrazu patologii nowotworu, niemożliwa do osiągnięcia w inny sposób za pomocą leków wymienionych w klasie a) lub b), stosowana przez oficjalną medycynę do leczenia patologii nowotworowych ... "

Udokumentowanych Pacjentów wyleczonych MDB jest mnóstwo

Przy okazji Aldo stwierdza ze ta terapia wyleczyła go z „Klasterowy ból głowy” na który oficjalna medycyna nie ma lekarstwa
#teoriespiskowe
Tak na marginesie wołam @rolkapapieru który pyta dlaczego i jak ktoś zostaje teorykiem spisku
  • 29
@Verdino:
1. Fajnie by było pokazać nam źródło, najlepiej w języku angielskim, bo nie każdy zna włoski a tłumacz w tym przypadku może prowadzić do subtelnych ale istotnych różnic w zrozumieniu tematu.
2. Nie wiem czy jest cenzurowany, typ nie żyje od jakiegoś czasu, ale szybki research i wyczytałem, że włoski rząd finansował badania nad tą terapią i wyniki były inne niż zapowiadał to doktor.
3. Podany link to strona jakiejś
@Verdino: właśnie o takie rzeczy pytam bo teraz z całym szacunkiem, ale czy właśnie ludzie antysystemowi z #teoriespiskowe nie powtarzają żeby myśleć samodzielnie i odrzucać "na chłopski rozum"? Dajesz link do strony, o której niewiele można się dowiedzieć, nawet certyfikatu nie ma:D. Nie ma też żadnych informacji w języku angielskim, więc przetłumaczyłem z włoskiej wikipedii i bardzo proszę: "...in short, those patients had not had any therapeutic benefit or in terms
@Verdino: Taka ta metoda jest cenzurowana, że nawet ktoś się pokusił o jej kliniczną weryfikację. Na dokładkę wyniki badań opublikował i są publicznie dostępne. Cenzura w pełnej krasie.
Tylko taki niefart się zdarzył po drodze, że okazało się iż cała ta metoda jest gówno warta.
To dlatego media "głównego ścieku", jak to byłeś łaskaw określić, olewają tę rzekomo cudowną metodę, olewają bo ona nie działa. Nikt normalny nie będzie stosował terapii,
@rolkapapieru: a ja wnioskuje z twojego wpisu (pytania) ze nie szukasz żadnej odpowiedzi
Twoje pytanie zrodziło się z odpowiedzi jakie masz i szukasz tylko potwierdzenia tego czego już wiesz wiec dalsza dyskusja nie ma sensu
@Verdino: no sorunia, język angielski wg wiki 980 mln osób jako ojczysty lub drugi vs włoski - 66mln czyli włochy + 2 województwa w Polsce. Zastanawiam się do czego w ogóle zmierzasz z tą metodą? Chory jesteś? Nie chcesz standardowego leczenia? Mają eksperymentować, bo wyczytałeś w necie 2 artykuły i chcesz?

Po drugie - czy Ty sądzisz, że my w szpitalach to serio ludzi nie diagnozujemy, leczymy, uzupełniamy stale wiedzę wg
@Verdino: nie pytałem w takim kontekście, że chciałbym na siłe stać się jednym z Was, tylko w jaki sposób zradza się wiara w takie teorie. Nadal nie ustosunkowałeś się do żadnych argumentów po za tym, że nie cała ludzkość zna angielski :D Czy mógłbyś proszę napisać jakie masz kwalifikacje w tym zakresie tych badań? Czy samodzielnie zweryfikowałeś i faktycznie według Ciebie te badania są słuszne czy może usłyszałeś na jakimś filmiku/forum,
@Sanus7: może poproś prawnika Gianluca Ottaviano o dowody które zmusiły sędziego do wydania takiego a nie innego werdyktu...a nie
Czekaj
Was to nie interesuje
Wy chcecie tylko udowodnić jednomyślność waszych autorytetow takich jak nawet nie inżynierów czy innych polityków co zmieniają zdanie co chwile siejąc dezinformacje i wiesz ze mam na myśli WHO
(Nie przeczytałeś nic z tego co ci wysłałem bo byłoby to fizycznie niemożliwe wiec podajesz już gotowe odpowiedzi)
@Verdino: Wygląda to tak, że każdy z nas w czymś jest dobry. Jeden jest chirurgiem, inny polonistą, inny programistą itd. Każdy z nas na świecie będąc lepszym lub gorszym specjalistą w swojej dziedzinie nie ma w 99% przypadków podejścia do innej. Polonista nie będzie nagle lepszym algorytmikiem itd. W pewnych sferach, jeżeli ktoś odkryje coś nowego, np w fizyce cząstek niedawno temu udało się w końcu odkryć Bozon Higgsa (mimo iż
@Verdino: poczytałeś coś więcej niż to z fundacji di bella? Nie sądzę. Sędzia czy adwokat nie jest tutaj żadnym autorytetem w kwestii stosowania terapii czy jej refundacji, nie znamy nawet szczegółów sprawy, może wg włoskiego prawa, ktoś, kto chce być leczony terapią, która nie ma nawet żadnego podparcia w dowodach, a daje złudny komfort psychiczny pacjentom, to odpowiednik ichniejszego funduszu może pokryć koszty takiej terapii. Nie wiem i nie pokazałeś nic,
@rolkapapieru: w innym wątku nadal nie dostałem odp na to dlaczego producenci i cała reszta aż do pielęgniarki prawnie nie biorą na siebie odpowiedzialności za NOPy nowych szczepionek
Dlaczego platformy społecznościowe tj fb czy yt oficjalnie cenzurują wolność słowa?
Czyż prawda nie broni się sama?
Komu przeszkadza to ze ktoś ma krytyczne podejście do np obecnych szczepionek
Nie łykam jak młody pelikan i wątpię we własne wątpliwości