Wpis z mikrobloga

Oto kolejny dowód na zakłamanie #nauka czy #medycyna
Przedstawiam wam dr Di Bella wynalazcę „Metoda di Bella” w zwalczaniu #nowotwory który systematycznie od dziesiątek lat jest cenzurowany i zakopywany przez media głównego ścieku takie jak Wikipedia czy British Medical Journal
Otóż tak się składa że właśnie Aldo Bencivenni udowodnił w sądzie iż medycyna konwencjonalna (chemio...itp) mu w ogóle nie pomogła a wyleczył się bardzo szybko w/w metodą i Trybunał w Catanzaro przyznał mu bezpłatne leczenie tym sposobem na NFZ

http://www.metododibella.org/it/notizie/2020-11-26/Il-Tribunale-di-Catanzaro-dispone-la-somministrazione-gratuita-del-MDB.html#.X9HHYRHYPDs

„Orzeczeniem z 23.11.2020 r. Sąd w Catanzaro uznał prawo pacjenta dr Di Belli, chorego na raka trzustki, do uzyskania bezpłatnego podawania leków przez ASL.(odpowiednik NFZ)
Trybunał uznał również, że w tym konkretnym przypadku leki MDB są obecnie i na podstawie udokumentowanych czynów jedynym (!) lekarstwem, które może przynieść pacjentowi „… poprawę objawowego obrazu patologii nowotworu, niemożliwa do osiągnięcia w inny sposób za pomocą leków wymienionych w klasie a) lub b), stosowana przez oficjalną medycynę do leczenia patologii nowotworowych ... "

Udokumentowanych Pacjentów wyleczonych MDB jest mnóstwo

Przy okazji Aldo stwierdza ze ta terapia wyleczyła go z „Klasterowy ból głowy” na który oficjalna medycyna nie ma lekarstwa
#teoriespiskowe
Tak na marginesie wołam @rolkapapieru który pyta dlaczego i jak ktoś zostaje teorykiem spisku
  • 29
@Sanus7: ta sama logika wg ciebie działa dla twojej korzyści a nie działa dla mojej
Poczytaj uważnie co piszesz
To ze Myśl z natury jest faszystowska to wiadomo
lecz nie widząc tego wspinasz się po lustrach
@rolkapapieru: No nie bardzo
Wklej proszę te pytania jeszcze raz
Tylko i tak dyskusja nie ma sensu a powód który jest wystarczający na to jest taki ze przedstawiłem wam doktorów profesorów o których do tego momentu nie mieliście zielonego pojęcia o ich istnieniu i po 2 minutach Wikipedii negujecie co jest absolutnie antynaukowe
@Verdino: nie do końca rozumiem - co masz na myśli "no nie bardzo"? póki co nie odpowiedziałeś na żadne postawione przez nas pytanie. Pytanie podstawowe, czym się zajmujesz i czy samemu przestudiowałeś te prace odpowiednio solidnie. Czy Twoje przekonanie wynika ze zdobytej wiedzy i faktycznie widzisz w całym tym zajściu jakieś nieścisłości? Powiedz mi również proszę jaki jest dopuszczalny sposób weryfikacji jakiejś teorii, poznania czyjejś persony. Nie neguje po 2 minutach
@rolkapapieru: może zacznij od przeczytania jeszcze raz mojego wpisu bo

„Trybunał uznał również, że w tym konkretnym przypadku leki MDB są obecnie i na podstawie udokumentowanych czynów jedynym (!) lekarstwem, które może przynieść pacjentowi „… poprawę objawowego obrazu patologii nowotworu, niemożliwa do osiągnięcia w inny sposób za pomocą leków wymienionych w klasie a) lub b), stosowana przez oficjalną medycynę do leczenia patologii nowotworowych ... "

I to anuluje wasze źródła a
@rolkapapieru: dobra
Przyznaj ze trollujesz bo to typowe by cały czas schodzić na nic nieznaczące rzeczy i kompletnie pomijać esencje

(Ciebie nie interesuje MDB a to czym się zajmuje jakiś wykopek)