Wpis z mikrobloga

@bolorollo: Gardzę januszostwem. Człowiek stanie się gorszy niż zwierzę, da dupy i resztki godności byle tylko zaoszczędzić kilka groszy. Firma która zorganizowała to w ten sposób również powinna dostać naganę, bo to tylko wspiera takie dzikie zachowania.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: to przypomniała mi się akcja z rozdawaniem ramek do tablic rejestracyjnych samochodu. Zadali pytanie jakiemuś dziadowi po co wziął z 7 czy tam ile ramek, a wyszło ostatecznie, że on nawet samochodu nie ma; ale skoro rozdają za darmo to brał...
  • Odpowiedz
@KrzywdaBolesna: bo 30 latek to taki mix. Wychowany przez rodzicow w mentalnej komunie plus szczypta wolności do tego. Potrzeba pokoleń żeby sie mentalnie z komuny otrząsnąć. Na szczęście Polacy właśnie wpedzaja się w kolejny zamordyzm więc nie było tematu xd wazne ze portal ze śmiesznymi obrazkami działa xd
  • Odpowiedz
@KrzywdaBolesna: Ja u siebie w pracy bym z radością umieścił pączki w pokoju z kamerą, na wejściu kartka:
"brać tylko po jednym".
A potem wszystkich, co sobie po kilka nakładli do toreb wywalić z roboty.
Ehhh, szkoda, że nie mamy w Polsce kapitalizmu i cwaniaczków nawet jak coś solidnie #!$%@?ą/ukradną nie idzie wyrzucić.
  • Odpowiedz
@bolorollo: Przypomniały mi się narty we Włoszech, jak ludzie w hotelu na śniadaniu sobie robili kanapki na stoki, tak że pieczywo się kończyło o 8 już. Wywalić 10k na wypad na narty spoko, ale kupić obiad na stoku to już nie stać, trzeba przeleżaną wyniesioną cichaczem z hotelu kanapkę szamać xD
  • Odpowiedz