Wpis z mikrobloga

@bolorollo: aż mi się przypomniała sytuacja z prac bazy jak w tłusty czwartek ludzie brali po 5 pączków a potem zabierali do domu dla rodziny. Niektórzy w pracy nie dostali nawet jednego. Najgorsze jest to, że robili tak ludzie kolo 30tki a nie Ci 50letni....
  • Odpowiedz
@bolorollo: jak dla mnie genialna akcja marketingowa, rozdali parę wiader a pisała o tym cała Polska. Jakby nie chcieli takiej imby to by dali info że limit 2 max na osobę albo dodawaliby je jako gratis do zakupów przy kasie ale wtedy o całej akcji byś nawet nie słyszał.
  • Odpowiedz
  • 75
@proszebardzo2 dla Castoramy genialna, dla tych ludzi nie. Pewnie samemu śmiali się z chytrej baby z Radomia, a o------i jeszcze większą żenadę. Teraz mogą sobie pooglądać swoje wyczyny na yt jak dla plastikowego wiadra pozbyli się godności. Przy wigilii pewnie opowiadali o swoim sukcesie, a na przyszłe święta każdy w rodzinie dostał wiadro, bo nie mieli co z tym zrobić a w piwnicy miejsce zajmowało.
bolorollo - @proszebardzo2 dla Castoramy genialna, dla tych ludzi nie. Pewnie samemu ...
  • Odpowiedz
Chłopie popatrz sobie co się o--------a chociażby na black Friday w USA. Tam od 2008 na promocjach ZGINĘŁO 12 osób. Np. w 2008 sprzedawca w wall mart został stratowany przez tłum.


@szasznik: moze bronienie którejkolwiek strony w tym przypadku jest błędne ale dla mnie bardziej usprawiedliwione są te gonitwy w USA, gdzie naprawdę można wyrwać drogi sprzęt za ułamek ceny a w Polandii? wyrzucą plastikowe wiadro, śmierdzącego mułem karpia czy
  • Odpowiedz
bardziej usprawiedliwione są te gonitwy w USA, gdzie naprawdę można wyrwać drogi sprzęt za ułamek ceny


@vauecki: Nie no jak dobra promocja to można zadeptać sprzedawcę.
  • Odpowiedz
U mnie w pracy goście co zarabiają grubo ponad 10k miesięcznie w tłusty czwartek chodzili co 15min patrzeć do kuchni czy już przyjechała druga partia paczkow xD a jak przyjdą owoce to prawie biegną :D


@krzysiek944: Nie stać biedoty i tyle
  • Odpowiedz