Wpis z mikrobloga

Jaka jest szansa, że mi Cyberpunk odpali na laptopie z 2015 roku (Acer V Nitro) z kartą GTX 950M i procesorem i5-5200U 2.2 GHz?
Wiedźmun hulał na średnich, GTA też, ale obecnie komputer jest już trochę zajechany. Średnio znam się na hardware.
Chcę, żeby tylko płynnie chodziło xD

Strasznie chciałabym zagrać. Najwyżej kupię wersję elektroniczną i spróbuję zwrócić.

#cyberpunk2077 #pcmasterrace #hardware #laptopy
  • 21
@Matricaria nie, naprawdę godzinę temu oglądałem stream na którym gościu grał rx 570 4gb i i7 2600k 16gb ram i na najniższych ustawieniach w 1080p do tego przy podkręceniu karty graficznej gra działała w mieście w 30 klatkach
@Matricaria: prawdopodobnie się uruchomi, ale nawet na minimum nie będzie płynnie, na tym sprzęcie nawet Wiedźmin 3 to max średnie żeby było płynnie. Chyba że z czasem coś pokombinują żeby dało się zejść jeszcze niżej z ustawieniami... Chociaż nie ma to sensu, nie po to wydają de facto nextgenową grę ;)
Ale jeśli masz w miarę przyzwoite łącze to GeForce Now i można grać :P tzn wiadomo, trzeba poczekać parę dni
@Odczuwam_Dysonans Też tak uważam. Chciałabym się jednak nacieszyć widokiem. Jestem noobem jeżeli chodzi o gry, ale widzę, że GeForce Nów albo Stadia to naprawdę spoko opcja w moim wypadku, a mam dobry internet. I tak jeżeli zacznę grać to pewnie, gdy hype opadnie, bo niestety nie mam póki co na to czasu :P