Wpis z mikrobloga

  • 360
Czy wy też z biegiem czasu straciliście potrzebę publikowania na Facebookach, Instagramach, Snapchatach waszego życia? Kiedyś jak kupiłam sobie coś droższego, pojechałam gdzieś, musiałam się tym oczywiście pochwalić na instagramach. A teraz? Po co, wolę zachować to dla siebie, nie chce żeby ludzie wiedzieli gdzie jestem, co robię i co noszę.. Też tak macie?

#rozkminy #logikarozowychpaskow #rozowepaski #facebook #instagram #mediaspolecznosciowe #przemiana
  • 108
@Luna98x: ja tam żyję dla siebie, nawet zdjęć wiele nie robię bo i po co zaśmiecać dysk folderami typu "wakacje 2020", gdzie ostatnie otwarcie było podczas wrzucania plików. Jakoś nigdy nie wchodziło mi w grę chwalenie się, po prostu nie umiem tego robić, a wolę zachować to dla siebie lub jak naturalnie wyjdzie opowiedzieć w czasie rozmowy komuś rzeczywiście zainteresowanemu.
A dzisiejszy świat woła: DAJ! DAJ! Wstawiaj focie, bądź w tym
@Luna98x: Moje korzystanie z soszja midiow ograniczyło się do tego, że mam tylko fb, na którym dołączyłem do grupek tematycznych i wszelkich „#!$%@?” z tego co mnie interesuje i tam się od czasu do czasu udzielam, ale to tez w formie forum, a nie jakiegos prostowania byleby ktoś dał lajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luna98x jak gdzieś jestem albo gdzieś jade to wrzucę na story bo wtedy się często znajomi odzywają i się zgadujemy a tak to też już przestałem cokolwiek wrzucać xd
Rocznik 97. W marcu tego roku coś się mnie olśniło i mam teraz takie sabe podejście. Wcześniej publikowałem praktycznie wszystko z mojego życia. Czasami nawet zdarzyło się że robiłem coś tylko po to a by to dodać na stories na insta. Teraz jak o tym myślę jakie to było głupie. Żyje się o wiele przyjemniej po prostu będąc tu i teraz, bez potrzeby mówienia temu światu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: Nie, zwyczajnie dziadziejesz. Niedługo nie będzie ci się chciało robić rzeczy, które jeszcze nie tak dawno były czymś normalnym i niewymagającym dla ciebie.