Wpis z mikrobloga

  • 360
Czy wy też z biegiem czasu straciliście potrzebę publikowania na Facebookach, Instagramach, Snapchatach waszego życia? Kiedyś jak kupiłam sobie coś droższego, pojechałam gdzieś, musiałam się tym oczywiście pochwalić na instagramach. A teraz? Po co, wolę zachować to dla siebie, nie chce żeby ludzie wiedzieli gdzie jestem, co robię i co noszę.. Też tak macie?

#rozkminy #logikarozowychpaskow #rozowepaski #facebook #instagram #mediaspolecznosciowe #przemiana
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam mega podobnie, na fb tylko profilowe i miasto w którym mieszkam a messenger dawno usunięty. Wszyscy moi bliscy znajomi używają signal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Luna98x: ja nigdy nie wstawiałem jakoś zdjęć na fejsa, nawet profilowego nigdy nie miałem. Jeszcze tak 5+ lat temu czasem jakiś tekst napisałem albo kogoś zaczepiłem. Teraz to nawet nie używam poza Messengerem, usunąłem konto chyba 3 lata temu i mam takie fake'owe tylko do tego. Za to odkąd miałem pierwszego smartfona którego używałem na codzień (wcześniej miałem Samsunga Solida do pracy, na codzień i Xperię X10 Mini Pro jako
  • Odpowiedz
Ależ tu bucostwo się w komentarzach odwala. Tak jak lewak nie jest gorszy od prawaka (i vice versa), tak człowiek korzystający z socjalek (możecie się ukrywać ale ja i tak wiem, że trzymacie poukrywane konta Instagramowe do oglądania dupeczek i ich stópeczek) nie jest gorszy od węszących wszędzie spisek antyinterneciarzy. :D
@MateuszHadeusz: @Luna98x: nie jestem z-----y i nigdy nie mialem takiej potrzeby
Jesteś z-----y, gdyż stosujesz takie metkowanie
  • Odpowiedz
Czy wy też z biegiem czasu straciliście potrzebę publikowania na Facebookach, Instagramach


@Luna98x: u mnie na odwrót. Zaczęłam z tych portali korzystać dopiero niedawno, a jestem sporo po 30
Z tą różnicą, że skupiam się na rzeczach/miejsca, które mnie zainteresowały, a nie swojej osobie, bo tego nie lubię
  • Odpowiedz
@Luna98x nigdy specjalnie nie miałam takiej potrzeby, nie mam czasu na takie rzeczy, ewentualnie gdzieś na jakieś instastory jak coś naprawdę ciekawego i fajnego chce pokazać ludziom
  • Odpowiedz