Wpis z mikrobloga

@adam2a: A w międzyczasie już 18 stanów dołączyło do procesu wytoczonego przez Texas, przeciwko Wisconsin, Michigan, Pensylwanii i Georgii. To idzie bezpośrednio do sądu najwyższego. Chodzi w skrócie o to, że wymienione stany dokonały przed wyborami niekonstytucyjnych zmian w procesie wyborczym z pominięciem oficjalnych ścieżek. Ot, ustaliły sobie te stany że to co wcześniej byłoby uznane za oszustwo, teraz jest wporządeczku ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Fajnie że
Ja wiem, że niektórzy łykną wszystko


@adam2a: A nie zauważyłeś że ty już łyknąłeś to że Trump to debil który nie umie przegrywać i nie było żadnych machlojek w tych wyborach?

Trzeba dać się wypowiedzieć obu stronom i nie demonizować.
Trzeba dać się wypowiedzieć obu stronom i nie demonizować.


@Pivoo: Nie, nie trzeba. Prawda nie leży po środku. Prawda leży tam gdzie leży. Na ponad 40 procesów wyborczych ekipa Trumpa wygrała jeden. Od samego początku zapowiadał, ze nie uzna wyników wyborów jeśli przegra. Ba, on nie uznał nawet wyników wyborów sprzed 4 lat.

Trump jest świetny w jednym - wciskaniu frajerom kitu.
Na ponad 40 procesów wyborczych ekipa Trumpa wygrała jeden.


@adam2a: Nie. Dowiedz się ile w rzeczywistości ekipa Trumpa złożyła procesów.

Od samego początku zapowiadał, ze nie uzna wyników wyborów jeśli przegra.


To też nieprawda.

Jak widać łykasz wszystko ¯\_(ツ)_/¯
@adam2a: No i walczy w sądach chcąc udowodnić oszustwo wyborcze, jednocześnie przekazując Bidenowi władzę. Czyli robi to co mówił, tak?

Tutaj koleś w skrócie mówi jakie zmiany były dokonane w Pensylwanii w tych wyborach.
Pivoo - @adam2a: No i walczy w sądach chcąc udowodnić oszustwo wyborcze, jednocześnie...
No i walczy w sądach chcąc udowodnić oszustwo wyborcze


@Pivoo: Innymi słowy - nie uznaje porażki. Jak watażka w 3. świecie.

Czyli robi to co mówił, tak?


@Pivoo: Tak, dokładnie - mówił ,ze jeśli przegra to nie uzna wyników i to właśnie robi.

Ja wiem, że żyjemy w państwie z kartonu i olewanie wyników wyborów nie dziwi, ale jednak w USA to jest nowość. Do tej pory jednak tam panowała
Następnym razem lepiej słuchać zamiast się wykłócać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adam2a: No cóż, wygrali lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jak sobie poradzą z 4 latami nękania za 'oszukane' wybory.