Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, post o zakupie samochodu za 350 zł w postaci Suzuki Alto 800 MPI wzbudził spore zainteresowanie, więc jeśli jest takie zainteresowanie to mogę pod tagiem #suzukialto wrzucać postępy prac nad tym pojazdem. Jest to autko niecodziennie, ale bardzo tanie pod kątem przywrócenia go do idealnej kondycji. Pierwsze prace planowane wkrótce, jak wypłata wjedzie.
#samochody #pokazauto #czarnecyce
Pobierz AnonimowyGoj - Hej Mirki, post o zakupie samochodu za 350 zł w postaci Suzuki Alto 80...
źródło: comment_1607453952NdpUrfaGgZMVLHiZdf0iZt.jpg
  • 63
masz tam oznaczenie silnika xD 2.0 16V


@PDCCH: W pelnoletnim Oplu rzadko kiedy klapa i reszta stanowia komplet od jednego auta . Czyli silnik X20XEV. A skrzynia? A co #!$%@??
post o zakupie samochodu za 350 zł


@AnonimowyGoj: wytłumaczy mi ktoś jak można sprzedawać samochód za taką kwotę? Przecież to taniej niż złom, a musisz zrobić zdjęcia, wystawić ogłoszenie i użerać się z ludźmi. Komu się chce? Gdzie takich sprzedających znaleźć?
@AnonimowyGoj Mirku, mój ojciec kupił takie Alto (choć w dużo lepszym stanie), bo dekady temu to był jego pierwszy samochód. Oglądałem też takiego z Holandii, ziomek z Zwolle dał radę pojechać nim na kraniec Szkocji xD Jazda takim wariatem to przednia zabawa ( ͡º ͜ʖ͡º)