Wpis z mikrobloga

@Gandezz: ja byłam na Sokoliku w Rudawach w zeszłą środę, a potem szlakiem zielonym i rzułtym ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk do Janowic na PKP do Wro z powrotem a była pogoda gorsza niż ta, więc śmiało, polecam ()
@jalop: fajne ale i tak najlepiej potem skoczyć na browar do miedzianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miedzianka?


@jalop: no piwa się napić możesz akurat wracając ze szlaku z jeziorek, ale to jak masz zacięcie, to kilometr od Janowic (ʘʘ) a co do rebli to nie wiem co to, panie ja skończyłam podstawówkę a nie górnictwo xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalne terrexy mi wystarczyły, śniegu nie było dużo, a jutro w takich idę w Karkonosze ( ͡° ͜
@Gandezz: Ruda Milicka, Sułowska albo Zmigrodzka, tak na luzie. Generalnie polecałbym kazde góry, kotlinę klodzka, bystrzyckie, sowie, zagorze śląskie jest spoko. Wałbrzyskie koło Andrzejówki, moje ulubione Rudawy (masyw skalnika jest super bo widoki, ale sokole, bolczów czy starościńskie są też świetne. W jakuszycach jest przyjemnie i w miarę na luzie. Blisko masz też Kaczawskie, z ostrzycą i paroma innymi wulkanami. Sam pochodzę z parku krajobrazowego chełmy to też go serdecznie polecam,
Ale szczerze mówiąc to kolorowe jeziorka raczej bym porównał do spaceru po parku niż do gór :)


@Odpad_Biologiczny: Wiadomo, ale jak ja usłyszałem, że jedziemy nad kolorowe jeziorka, to wziąłem sandały, dobrze, że zapomniałem wypakować z poprzedniej wycieczki adidasy, ale w nich też idealnie nie było xD
@Gandezz: Karkonosze, Góry Sowie (a w nich Riese, jak lubisz takie klimaty), Ślęża, Dolina Bystrzycy, Dolina Baryczy, Zamek Książ, Twierdza Kłodzko, Zieleniec, różne inne miejsca w Sudetach, Kopalnia złota w Złotym Stoku. Jest tego pełno ( ͡° ͜ʖ ͡°)