Wpis z mikrobloga

Nie, ten wpis przekroczył granicę żenady i kompleksów. (,)
Jeśli ktokolwiek chciałby poznać świetny przykład słowa 'polaczek' to zapraszam na profil opa.
  • Odpowiedz
@Radek41: Jest jakaś inna stacja, gdzie mogę zapłacić przez apkę sczytując kod z dystrybutora, aby nie iść do kasy i nie czekać aż 3 osoby przede mną kupią hotdoga, płyn do spryskiwaczy, 3 kilo cebuli i wybiorą sos życia do tego hotdoga? Bo w sumie apka to jedyny powód dla którego tankuję na orlenie...
  • Odpowiedz
i co? Sugerujesz ze jakby wszyscy przestali tankowac na orlenie to nie odczuliby straty, bo sprzedawaliby wiecej hurtowo? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@musztym: odczuliby, bo zysk z paliwa to mniej niż 1/3 zysku z detalu. Jak nie ma cie po paliwo to nie kupisz kawy czy hot-doga :)
  • Odpowiedz
nie kupuj, za 3 lata będziesz płakał jak PO wygra wybory i nie bedzie za co inwestycji robić


@sarcev: teraz inwestują: w przynoszące straty lokalne gazety. A, i kupili RUCH, ten od kiosków. Też odważna ekspansja koncernu paliwowego :) Skończy się tak samo z "repolonizacją" Aliora.
  • Odpowiedz
@Radek41 a ja kupię. Mają zajebistą apkę dzięki której skanuje kod i płacę bez wchodzenia do sklepu, czekania itp. Szybko i prosto. W sumie to powinien być standard na wszystkich stacjach.
  • Odpowiedz
@Radek41: Tankuje na orlenie, bo niedaleko mnie w weekend orlen ma niższe paliwo + posiadam kartę księdza ( TAK XD ), która daje -16 gr na litrze paliwa, SERIO . Płacisz 12 zł, zamawiasz kartę na numer rejestracyjny i musisz tylko zaznaczyć, że jesteś że jesteś księdzem lub osobą współpracującą z parafią. A oczywiście nic nie jest wymagane aby to potwierdzić ;)
  • Odpowiedz