Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: koronawirus tak na prawdę nigdy nie zniknie, a pięć lat daje na wynalezienie leków i skutecznej szczepionki - wiem, że szczepionka jest już teraz, ale tak do 5 lat powinny już wystąpić skutki uboczne i dopiero wtedy będzie wiadomo czy jest niegroźna i skuteczna.
Nie wiem co to jest Garnizon, ale ludzie w tym temacie spuszczają się jakby to było obok Złotej w stolicy, a to pewnie jakieś gównoosiedle w gównomieście. XD


@Hatespinner: To nie jest nawet osiedle, taka #!$%@? jakbyś w kamienicy na Marszałkowskiej w tej starej #!$%@? różnorakiej sobie mieszkanie kupił xD Dla mnie to dramat, dla kogoś może to super zajebiste mieszkać W CENTRUM i nie móc okna uchylić ( ͡°
@bn1776: możliwe, że niedługo takie będą mieszkania. W Azji już takie są, jak widać u nas też zaczynają

Dla mnie to też nie do wyobrażenia bo wychowałam się na bardzo dużej przestrzeni i w samym moim pokoju mogłabym zmieścić kilka takich mieszkań, a teraz mieszkam sobie w przytulnych okolicach 50m, które są moim zdaniem minimum na dwie osoby.

Jednak świat się zmienia, ludzi jest coraz więcej. Niedługo 50m to będzie dużo