Wpis z mikrobloga

@acpiorundc: z tego co wyczytalem geforce now jest przeciazony i trzeba czasami czekac zeby odpalic jakas gre, a i tak moze wywalic cie w trakcie. Mozna sie domyslic co bedzie sie dzialo na premiere cyberka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roniq: no, zdycha.. W ciągu pierwszego roku mamy jakieś 120 gier, kolejnych 400 jest w drodze. Dzisiaj doszło kolejnych kilka krajów europejskich w których masz dostęp do usługi - umiera w #!$%@?.. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roniq: w kwietniu było już 1 milion użytkowników, obecnie szacuje się że może być już ok. 2 milionów. Google niestety się nie chwali liczbami, ale ekspansja na nowe rynki i premiera CP2077 napędzą im kolejnych userów. Jest coraz lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokobons: a może będzie 15fps, a może będzie w low... #!$%@?, jak mi się nie spodoba to w ciągu dwóch godzin grania lub 14 dni od zakupu mogę oddać grę z pełnym zwrotem pieniędzy, więc whatever.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to oba. Mimo, ze kibicuje zarowno stadii jak i gfn to na ta chwile mniej ryzykownym rozwiazaniem wydaje sie geforce. Zostajesz przynajmniej z grami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokobons: co to za brednie? Odkąd Stadia wystartowała nie zniknęła z niej ani jedna gra. Z gfn poszło się #!$%@?ć większość mojej biblioteki Steam.

Steam to również usługa cyfrowa, która teoretycznie również może paść lub usunąć Ci grę, więc nie wiem o co halo. Google przynajmniej daje refundy jak coś usuwa z Play Store, więc pewnie ze Stadią byłoby podobnie.

Nie namawiam Cię do zmiany poglądów, ale moje doświadczenie z usługą
Moja wypowiedz moglbys uznac za brednie jakbym napisal, ze stadia zaraz spadnie z rowerka. Ja mam na mysli tylko to, ze obie platformy sa stosunkowo mlode i nie tak popularne jakby sie mozna bylo spodziewac. W przypadku takiej nieustabilizowanej pozycji na rynku przyszlosc moze roznie wygladac. Na ta chwile dla ludzi chcacych przejsc calkowicie na chmure i budowac tam biblioteke gier mniej ryzykownym jest zrobic to na gfn. Placisz tylko abonament, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokobons: wołaj na przyszłość, bo na twoją odpowiedź trafiłem przez przypadek..

Anyway, Google jest znane z zamykania usług, aczkolwiek w ostatnich tygodniach, miesiącach wielokrotnie oficjalnie zapowiadano rozwijanie usługi i długofalowe plany. Ten projekt nabrał już zbyt dużych rozmiarów żeby go od tak zatrzymać. Dodatkowo w FAQ piszą, że nawet jak wydawca/ producent gry postanowi się wycofać z usługi, to mimo niedostępności gry dla kupujących posiadacze będą nadal mieli do niej dostęp.