Wpis z mikrobloga

Obejrzałem z ciekawości parę recenzji z Wiedzmina 3 sprzed pięcioma laty. Wszelka krytyka odnosiła się do tych samych kwestii technicznych jakie trawią Cyberpunka. Z punku widzenia czasu wiemy, że Wiedzmin trzy najlepszy, jednak jego pierwsza wersja (w szczególności ta na ps 4) wołała o pomstę do nieba, aż oczy bolą jak się widzi tak podłą grafikę. Dziś wygląda on przepięknie i to samo będzie z Cyberpunkiem, szkoda tylko, że redzi nie uczą się na błędach i wypuszczają wersję beta. Ja jednak mam do nich zaufanie i wiem, że to naprawią a także potrafię wiele wybaczyć, dlatego wersja cyberpunka na gogu już czeka na pobranie. Za trzy dni i będę odpalał streama z jej przechodzenia, planuję również zebrać pytania tych niezdecydowanych i postarać się na nie odpowiedzieć na żywo i pokazać różne mechaniki gry które nie zostały jeszcze opisane. Jak coś to 10 grudnia widzimy się tutaj: https://www.twitch.tv/piter91r ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077 #cyberpunk #cdprojektred #gry #twitch #stream #ciekawostki
piter91r - Obejrzałem z ciekawości parę recenzji z Wiedzmina 3 sprzed pięcioma laty. ...

źródło: comment_1607378052EjqayuD8lScjQaUw2NyLZ0.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piter91r: wszystkie gry od redow były zabugowane na początku (wiedźmin dwa to był najgorszy jak dobrze pamiętam) oni trochę czasem mają problem z scope creepem i nie ma czasu na QA.
@danob99: To prawda, ale z drugiej strony dużo ryzykują i tracą wielu zainteresowanych, którzy są mniej tolerancyjni niż fani, co przekłada się na sprzedaż i straty. Z samych preorderów i z wiedzmina 3 powinni mieć kasę by kupić sobie czas. No ale nie ma co płakać nad zbugowanym rpegiem. I tak się jaram :D
szkoda tylko, że redzi nie uczą się na błędach i wypuszczają wersję beta


@piter91r: nie tylko oni, Sports Interactive co roku wydaje football managera który jest grywalny po kilku miesiącach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brameczka26: Well, jak zobaczyłem ten 3h gameplay to aż miałem flashbacki z Fallouta 76, a uwierz mi, że jestem jedym z tych ludzi którzy uwielbiają wszystkie gry Piranha Bytes (Ci od Gothica) a w ich grach glicze można zaliczyć jako oddzielny byt. Mimo to bawiłem się dobrze.
firma musi mieć pieniądze żeby żyć, nie da się robić czegoś w nieskończoność


@danob99: Akurat CDPR dobrze żył z kasy z W3, na brak gotówki nie narzekali (ba, nawet inwestowali w obligacje nie mając co robić z kasą). Jeszcze pod koniec 2019 dostali zastrzyk dzięki Switchowi i serialowi od Netlfixa. Choć oczywiście rozumiem ciśnienie na wypuszczenie gry. Choć sami sobie zrobili pod górkę zapowiadając CP2077 w 2012 i wypuszczając teaser w
@piter91r:

Nawet więcej powiem, na początku Wiedźmina 3 jeszcze męczył ten kompletnie zrąbany interfejs ekwipunku, który całkowicie przemodelowali z którąś łatką, w sumie to był dość spory aspekt gry jakby nie patrzeć.
@Need: Akurat gdy wychodził Wiedzmin 3 mieszkałem i pracowałem na Majorce, dlatego nie to był rok przerwy od jakiegokolwiek grania więc cały hype i zapowiedzi mnie kompletnie ominęły i nawet nie kusiło mnie by w niego zagrać...o jak ja mało wiedziałem, teraz jest to moje zdecydowane nr. 1 Przeszedłem wieśka dwa razy wraz z dodatkami, ok 240h grania i kusi mnie by przejść jeszcze raz ale wstrzymam się do wydania przez
@piter91r: akurat ta recenzja GOLa została zjechana równo przez fanbojów pomimo wciąż wysokiej oceny, natomiast warto też zauważyć że gra nie zaliczyła żadnej średniej (czyli poniżej 71%) recenzji z tych branych pod uwagę na metacritic. Cyberpunk z kolei ma już takie dwie, przy czym ta Gamespotu brzmi tak, jakby te 7/10 i tak było podciągnięte na siłę. Ja w Wiedźminie 3 miałem przez pierwszy miesiąc grania błędy, które zawieszały kompa albo
@jandiabeldrugi: Jordan po swojej recenzji The Last Of Us 2 której dał 10/10 stracił moje zaufanie. Jestem ogromnym fanem pierwszej części która jest moją trzecią ulubioną grą i tak jarałem się wyjściem drugiej części, że kompletnie olewalem krytyczne komentarze względem jej. Uważałem, że to tylko ludzie którzy mają ból dupy za lgbt i pewne wydarzenia...ale kiedy sam zagrałem i przeszedłem to się mocno zawiodłem jak nigdy wcześniej...Gra mnie strasznie wymęczyła, pełno
@piter91r: tzn. Jordan po prostu wygląda mi na typa, którego łatwo czymś zachwycić. Nie powiem, parę rzeczy w TLoU2 mi się podobało. Grafika, animacje, muzyka, ogólnie klimat. Z postaci Lew był spoko i ten były chłopak Diny miał jakiś potencjał (w przeciwieństwie do niej) ale oparcie całej gry o założenie "zemsta za wszelką cenę nie ma sensu" nie pykło. Najgorsze, że w zasadzie tak sobie pewnie twórcy wymyślili, ze gracz ma