Wpis z mikrobloga

Na cyberpunka i na redów nie ma większego hejtu jak ten od polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra dopiero okaże się jaka będzie. Jak słaba to smutek, jak dobra to zajebiście. Ale to jakie niektórzy mają nastawienie na to... Nie wiem czy kiedykolwiek coś podobnego widziałem.
Jakby redzi wydali butelkę wody to przed jej premierą krzyczeli by że to szczyny są xD

#cyberpunk #cyberpunk2077 #gry #ps4 #xbox #ps5 #xboxseriesx
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hlebak: to sa rycerze Polski Katolickiej - CDPR smialo dac mozliwosc grania transem to teraz beda mieli ich na glowie. Jeszcze paru to "inwestorzy" gieldowi, co obstawiaja na spadek, ale tych jest niewielu.
  • Odpowiedz
  • 2
@hlebak ja dzisiaj trafiłem przypadkiem na jakieś forum szkalujące cyberpunka xD

I tak sobie oni żyją w tej swojej bańce, smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hlebak: CD Project już wykonał niesamowitą robotę jeśli chodzi o promocję Polski na Świecie. Lepszą niż wszystkie fundacje, Wałęsa i Papież razem wzięci.

Pokazali, że Polacy potrafią zrobić coś na prawdę zajebistego i co jest jednocześnie odbiciem ich własnej, oryginalnej kultury (ukłony też dla Sapkowskiego, bez niego nie było by tego wszystkiego).

Nie jestem graczem, nie grałem w Wiedźminy, nie będę grał w Cyberpunka, ale kibicuję Redom i życzę im wagonów kasy i wielu
  • Odpowiedz
@hlebak: bo zachcialo im sie jakis cyberpunkow zamiast kulturalnie dalej robic takis sztosiwo jak wiedzmin 4 z Ciri w roli glownej ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie taka tematyka gry jakos nie jara ale pewnie zagram jak wyjdzie juz typowo wersja na ps5 zeby zobaczyc co to na wyczyniali (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hlebak: Ja widziałem coś podobnego przed premierą i chwilę po premierze Wiedźmina 3, też się wielu zesrało, dopiero po kilku łatkach wszystko się uspokoiło, ale kto by to pamiętał ( )
  • Odpowiedz
@Rvn10: No jak Cię nie stać, to zostało Ci tylko krzyczeć, że badziewie. Nie martw się - za kilka lat potanieje na tyle, że Twoje kieszonkowe wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz