Wpis z mikrobloga

Dzisiaj George Russell zdobył swoje pierwsze punkty. To pewien przełomowy dzień.

Zrobiło mi się naprawdę szkoda tego chłopaka. Lubiłem się czasami z niego nabijać, ale dzisiaj nie zasłużył na to co go spotkało.

To facet który zaczynał od zera. Jego rodzice nie są milionerami. Ma rodzinę która trzyma za niego kciuki, ma rodzeństwo, ojca który postawił wiele na to, żeby ten zawodnik mógł się rozwijać, podobnie jak w przypadku Kubicy.

Nie jest idealny, ale jest świetny w sporcie w którym go oglądamy. Tacy ludzie powinni być podziwiani, a nie chłopcy którzy zajmują miejsca w królowej motosportu tylko dlatego że nie mieli co ze sobą zrobić a ich tatusiowie to miliarderowie.

Istotą sportu są emocje. Częściej było mi nie po drodze z Georgem, ale wiem że czeka go kilkanaście lat na topie

#f1
  • 3
@Milioner_z_Choroszczy:
Dzisiaj Esteban Ocon zdobył swoje pierwsze podium. To pewien przełomowy dzień.

To facet który zaczynał od zera. Jego rodzice nie są milionerami. Ma rodzinę która trzyma za niego kciuki, ma rodzeństwo, ojca który postawił wiele na to, żeby ten zawodnik mógł się rozwijać, podobnie jak w przypadku Kubicy.

Nie jest idealny, ale jest świetny w sporcie w którym go oglądamy. Tacy ludzie powinni być podziwiani, a nie chłopcy którzy zajmują